piątek, 12 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 4321 wyświetleń

Rozdano stypendia motywacyjne w Gminie Grajewo

24 czerwca br. podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej Pomnik 1000-lecia Państwa Polskiego im. Marii Konopnickiej w Białaszewie, Szkole Podstawowej w Danówku i w Szkole Podstawowej w Wierzbowie najzdolniejsi uczniowie z kl. IV-VIII, którzy byli uczestnikami zajęć w ramach projektu „Wiedza kluczem do rozwoju” otrzymali listy gratulacyjne potwierdzające przyznanie stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za bardzo dobre zachowanie w minionym roku szkolnym, w kwotach od 1400 zł do 3500 zł.

 

Wręczenia listów gratulacyjnych dokonał Stanisław Szleter Wójt Gminy Grajewo wraz z dyrektorami szkół i przedstawicielami Urzędu Gminy Grajewo.

 

Stypendia przyznano zgodnie z Programem Stypendialnym projektu pod nazwą „Wiedza kluczem do rozwoju”, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Działanie 3.1. Kształcenie i edukacja, Poddziałanie 3.1.2 Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego, ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych, na podstawie umowy z dnia 03.02.2021 r., nr UDA-RPPD.03.01.02-20-0442/19-00 podpisanej z Województwem Podlaskim.

piątek, 12 sierpnia 2022

S61 Szczuczyn - Ełk już prawie gotowa!

czwartek, 11 sierpnia 2022

Osobówka zderzyła się z kombajnem

Komentarze (11)

Piękna inicjatywa. Brawo gmina!

Super. Gratulacje dla dzieci do pomysłodawców i fajny pomysł. Każdy lubi być doceniany. Szkoda że w Grajewie nie ma nic takiego.

Brawo, brawo. Gratulacje nagrodzonym i oczywiście nauczycielom oraz Gminie.

Nasze dzieci są bardzo zadowolone, pomysł bardzo fajny.

Mamy zdolnych dzieci i trzeba o nich dbac. /

Brawo dzieciakom i brawo gminie że walczy o dofinansowania - /

Macie zdolnych dzieci, a my w Grajewie mamy zdolne i też byśmy chcieli stypendia.

Brak stypendiów dla dzieci artystycznie uzdolnionych jedynie świadectwo z paskiem czyli rywalizacja i to ma być działanie gminy. Ktoś tu zapomniał ze są dzieci które tańczą śpiewają malują itp a nie tylko jedna dziedzina być kujonem.

Może zapytajmy wójta od czego to zależy?

Szkoda ze w Grajewie nic takiego nie ma dzieci za świadectwo z paskiem nawet książki nie dostały - brawo SP2

Oj moje dziecko nie jest kujonem i dostało stypendium a i też zaśpiewa :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.