niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12667 wyświetleń

Remontują MDK

W Miejskim Domu Kultury w Grajewie trwa remont pomieszczeń znajdujących się na parterze budynku przy ul. Wojska Polskiego. Ściany holu głównego (od strony biurowej) pokryte zostaną tynkiem dekoracyjnym gramaplast,  sala klubowa - tynkiem szlachetnym szlifowanym typu trawertyn. Zostaną również położone posadzki płytowe ze sztucznych kamieni. Koszt inwestycji  - ponad 60 tys. zł  -  będzie pokryty z  budżetu własnego.

Remont przeprowadza wyłonione w drodze przetargu lokalne przedsiębiorstwo, prace potrwają do końca marca br. Jednocześnie odnawiana jest klatka schodowa prowadząca do Biblioteki Publicznej od południowej strony obiektu - kolejne wydatki - 66 tys. zł. Znajdzie się tam m.in. balustrada schodowa ze stali nierdzewnej.

To jedne z ostatnich tego typu zadań wykonywanych w budynku w centrum Grajewa. Dwa lata temu zakończono czteroletnią modernizację, która pochłonęła z miejskiej kasy kilka milionów złotych: ściany, podłogi, sufity w górnej części, nowa kinotechnika, opuszczany ekran, siedzenia, do tego system wentylacji, klimatyzacja, monitoring oraz zewnętrzna elewacja. Wszystko z powodzeniem służy już mieszkańcom oraz gościom jako jedna z nowocześniejszych sal widowiskowo - kinowych w województwie.

e-Grajewo.plniedziela, 26 czerwca 2022

Piknik w Radziłowie (26.06)

Komentarze (4)

I dobrze, niech Gwo się rozwija i będzie coraz bardziej zadbane a nie jacyś zazdrośnicy piszą że Grajewo to wiocha . Pff.

a w szkołach bieda, dzieci bez papieru toaletowego i na stojaka, ....wstyd ..!!!!!!!!!!!!!!

hahhahahah prawda nawet nie ma czym ..... to totalna glupota zeby nie bylo papierow a moze dostaja se na papier ale nie zakupuja tylko dziela do swoich pensji kto wie:D:)

nie, nie ,! nie ma papierów , bo wiadomo jacy uczniowie są i dla ttego to zlikwidowali. Ostatnio chłopcy zatkałli męskie toalety papierami i dlatego.
trzeba samemu dbac o figiene i nosic swoje chusteczki na stojaka taki zycie chlopakow ze majo sikac tak a kible normalne tesh są !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.