sobota, 21 maja 2022

Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 7463 wyświetleń

Przegląd Piosenki Religijnej

 22 października 2016 r. w Parafii MBNP w Grajewie odbył się XXIII Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej pod hasłem "Uwielbiajcie Pana ludzkich serc bijące dzwony".

 Na scenie parafialnego Domu Katolickiego wystąpiły schole i chóry parafialne z całej diecezji oraz goście z zagranicy. W tym roku Gościem Specjalnym Przeglądu był znany i lubiany zespół EMMANUEL.
 

DUSZPASTERZE PARAFII PW. MBNP W GRAJEWIE

 

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (6)

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie . Chwała Panu

Emmanuel ?- oj chyba zaszła pomyłka w druku księże Arturze :)

Emmanuel ? A cóż to za zespół ? Cóż to za nazwa? Widać, że teraz brakuje organizatorskiej ręki księdza Serafina. Nawet zdjęcie plakatu przesłane do redakcji nie w całości... a jego projekt ściągnięty prawie cały z zeszłego roku.. coś chyba ciężko z wyobraźnią u obecnego organizatora....

Kochani ! Zapraszamy bardzo serdecznie na Przegląd. Przyjdźcie całymi rodzinami. Przecież śpiewamy i gromadzimy się dla Chrystusa a nie żeby się ludziom pokazać !!! Zapraszamy serdecznie to jest nasze wspólne święto :)
Duszpasterze parafii pw. MBNP w Grajewie

a bigos bedzie dla uczestników i gosci jak co roku tam jest zimno i ciepły posiłek dla tych ktorzy przyjada by sie przydał

Chyba serwer się zablokował,bo nie pokazują się komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.