czwartek, 2 lutego 2023

Wiadomości

Projekt „Wiedzieć wcześniej”

Zapraszamy rodziców do zapisów na bezpłatne konsultacje w ramach projektu „Wiedzieć wcześniej”

Projekt adresowany jest do mieszkańców województwa podlaskiego, zwłaszcza mieszkańców: Sejn, Suwałk, Augusta, Grajewa, Łomży, Kolna, gdzie odległość od specjalistycznych placówek i możliwość skorzystania z odpowiedniej pomocy jest niewystarczająca.
Celem projektu jest
· Profilaktyka występowania zaburzeń i wczesnego wykrywania nieprawidłowości w rozwoju dzieci - poprzez możliwość konsultacji ze specjalistami z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.
· Poszerzanie świadomości rodziców małych dzieci i nauczycieli odnośnie prawidłowego rozwoju i promocja ochrony zdrowia - poprzez rozmowy informacyjne w szkołach i przedszkolach, udział w bezpłatnych konsultacjach.
· Udzielenie pomocy i wsparcia informacyjnego rodzicom, którzy zauważają nieprawidłowości w rozwoju swoich dzieci - poprzez informowanie rodziców w trakcie bezpłatnych konsultacji o możliwościach skorzystania z adekwatnej pomocy w miejscach świadczących taką pomoc

Harmonogram i miejsca bezpłatnych konsultacji w Grajewie:
Termin– 15.10.2016 r.
Miejsce - Zespół Szkół Miejskich nr 1 ul. Szkolna 12
Godzina – 8.00-16.00
Zapisy telefoniczne – ilość miiejsc ograniiczona !!

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod nr tel.:
85-743-88-63, 509-869-855 lub 505-177-208 oraz na www.fundacjasyriusz.pl

środa, 1 lutego 2023

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.