Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 4944 wyświetleń

Poznaj swojego dzielnicowego - rejon nr 2

REJON NR 2 asp. Szymon Gordon

TEL. 885 997 280

e-mail: dzielnicowy.grajewo2@bk.policja.gov.pl

Obsługuje rejon służbowy nr 2, który obejmuje następujące ulice miasta Grajewo: Osiedle Broniewskiego, Cmentarna, Dolna, Elektryczna, Ekologiczna, Górna, Grota Roweckiego, Kaczkowskiego, Koszarowa do nr 32, ul. Konstytucji 3-ego Maja, Koszarowa do nr 32, Kościelna, Legionistów, Łazienna, Nowo Osiedle, Osiedle Młodych, Osiedle Tysiąclecia, Pocztowa, Pogodna, Rotmistrza Wiktora Konopki, Skośna, Spokojna, Ułańska, Tabortowskiego, Topolowa, Targowa, Ułańska, Wacława Perlitza, Wiktorowo, Wojska Polskiego, Zielona;

 

DZIAŁANIA PRIORYTETOWE

Zgodnie z opracowanym planem działania priorytetowego dzielnicowy jako priorytet realizuje likwidację zagrożeń zlokalizowanych w rejonie Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie polegających na:

  • wyprowadzaniu psów bez zwykłych i nakazanych środków ostrożności;
  • wałęsajacych się bezpańskich psach;
  • zanieczyszczaniu przez psy;


Źródło informacji zagrożenia: Zgłoszenia naniesione na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, mieszkańcy miejscowości Grajewo, rozpoznanie własne  prowadzone przez dzielnicowego.

Okres obowiązywania planu: Od 01.11.2022 roku do 31.04.2023 roku

 

Zaplanowane działania :

  • wzmożone kontrole miejsca zagrożonego,
  • działania z dzielnicowym z sąsiedniego rejonu,
  • współpraca z funkcjonariuszami WP i WK KPP Grajewo w ramach podejmowanych działań.

 

 

Podmioty i instytucje poza policyjne zaangażowane do działań oraz zakres ich działania:

Urząd Miasta Grajewo - współpraca w zakresie odłowu bezpańskich psów;
Szkoła Podstawowa nr 4 - objęcie monitoringiem terenu szkoły, skate parku i boiska;
Gabinet Weterynaryjny "Animal-Vet" - współpraca w zakresie odłowu bezpańskich psów w przypadku ich ujawnienia;
Podejmowane przez dzielnicowego działania wskazane w wymienionym "Planie" będą miały na celu znaczne ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie zdiagnozowanych zagrożeń.

 

 

 

REJON NR 1 sierż. szt. Paweł Frankowski 

piątek, 9 czerwca 2023

Kondolencje

piątek, 9 czerwca 2023

MOTO RETRO w Grajewie!

Komentarze (9)

Ciekawe ilu mieszkancow z rejonu 1 juz poznalo dzielnicowego. Kiedy byl widziany chyba przez przypadek to samo bedzie z rejonem 2. A powinni znac wszyscy swoich opiekunow. Nie tylko na zdjeciu. Ale na co dzien na zywo.

Dlaczego jest brak jakiejkolwiek reakcji na wyprowadzanie psów bez kagańca i smyczy w okolicacg bloków osiedla Wiktorowo.

Zanieczyszczanie przez psy teren przy blokach. Niech pan zobaczy od szczytu przy blokach 77 i 60 ile jest nieczystości po psach. Nikt tam nie sprząta. Całe Wiktorowo to wiocha.

Pieski pieskami, bo ich coraz mniej biega samopas, a mam wrażenie ze i właściciele są więcej świadomi i sprzątają po swoich pupilach. Mnie bardziej razi w oczy szlak szklanych pustych butelek po alkoholach i ogrom śmieci na ulicy Skośnej za apteką. Może i tym warto byłoby się zająć

Grajewiak , jeśli nie znasz ,to się ciesz .
Chyba nie myślisz, że dzielnicowy powinien z każdym się znać ?

Panie nowy zastepco komendanta. Niech pan rozrusza te towarzystwo wzajemnej adoracji. Niech pan pojeździ po mieście i popatrzy jaki burdel jest na ulisach w temacie parkowania pojazdów. Roch drogowy i prewencja maja to gdzieś. Polecam ul. Konstytucji 3 Maja, Strazacka, Nowickiego, Mickiewicza. WSTYD.

Dlaczego mego komentarza o psich kupach nie ma?

Kiedyś gangsta a dziś od piesków.

Pies to jest zwierzę i jak mu się zachce to musi to zrobić .Psa ukarać mandatem .Kartą niech płaci.Załosny ustrój i pan co pilnuje?A jarka kot to pouczenie dostanie ?Chory kraj i Grajewo.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.