środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 8008 wyświetleń

Powiew nowoczesności w UM

Sala konferencyjna na piętrze w budynku Urzędu Miasta Grajewo przy ul. Strażackiej 6 A, w której odbywają się kluczowe dla miasta spotkania, debaty i dyskusje przejdzie gruntowny remont. Położona na  ścianach i suficie boazeria trąci myszką. Wystrój tego reprezentacyjnego pomieszczenia powinien jednak odpowiadać nowoczesnym trendom i zapewniać funkcjonalność.

Drewniane boazerie przeżywały szczyt popularności na przełomie lat 70 i 80 i to właśnie z tego okresu pozostało najwięcej tego typu aranżacji. Mimo upływających lat i przemijających trendów zdobią jeszcze ściany w wielu polskich domach, czy instytucjach. Deski na ścianach do niedawna kojarzono z tandetą, dziś wracają do łask. Projektanci uważają drewniane ściany za ciekawą propozycję wystroju wnętrz, chociaż już w innym wydaniu, często np. pokryte kolorem.

- W przyszłym roku chcielibyśmy przygotować dokumentację modernizacji tej sali. Uważam, że przyszedł czas, by nasz urząd był bardziej nowoczesny - twierdzi Dariusz Latarowski, Burmistrz Miasta Grajewo.

Nowocześnie, czyli jak

Miejsce najprawdopodobniej diametralnie zmieni swój wygląd, nowe instalacje wewnętrzne, sufit, ściany, podłoga, inne meble zapewne odmienią wizerunek. W podobnych modernizowanych salach instalowane jest zazwyczaj najnowocześniejsze wyposażenie multimedialne, narzędzia do prezentacji, odtwarzania plików audio i video, nowoczesny system nagłaśniający i rejestrujący dźwięk. Powinno też się zadbać o wentylację i klimatyzację.
 

e-Grajewo.pl

Komentarze (7)

Co oznacza: "trąci myszką" ?

Słownik Języka Polskiego może tylko pomóc

Radek: trąci myszką oznacza "jest przestarzała"

A ja bym to zostawiła bo kiedyś moda wróci... ;)

Bursztynowa komnate chcą zmieniać . SKANDAL !!!!!

Będzie nowocześniej niż w Sejmie. Przewodniczący Rady Miasta będzie mógł nie tylko zabrać głos mówcy przez wyłączenie mikrofonu ale też uruchomić specjalną zapadkę (wilczą jamę) i pozbyć się natrętna z sali obrad szybko i skutecznie.

Czemu to zmieniać czyżby Grajewo miało w budżecie zbyt dużo kasy czy co taka piękna historyczna sala Panie Adamie ratunku bo rozbiorą jak wilka przy kościele

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.