Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 3748 wyświetleń

Poświęcone i przekazane. Nowe radiowozy w mieście!

O dwa nowe radiowozy wzbogaciła się Komenda Powiatowa Policji w Grajewie. 

Kia Sportage z silnikiem o pojemności 1,6 litra i mocy 177 koni mechanicznych otrzymali policjanci z Posterunku Policji w Szczuczynie, a Toyota Corolla z napędem hybrydowym o pojemności silnika 1,8 litra i mocy 98 koni mechanicznych będzie służyła grajewskim dzielnicowym.

Zakup powyższych pojazdów został zrealizowany ze środków budżetowych Policji oraz ze środków przekazanych przez lokalne samorządy. Łączna wartość inwestycji wyniosła ponad 226 tys. zł.

 

Dzięki takiej współpracy możliwe jest osiągnięcie wspólnego celu, zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu grajewskiego.

 

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

Komentarze (16)

Zardzewieją od tej wody święconej :)

Widzę stać na radiowozy, a na progi zwalniające na Topolowej to już nie! Trzeba gdzieś te radiowozy testować.

A Pan porucznik ksiądz bez munduru. Trzeba brać przykład z Głódzia, generała.

Really powinni swiecic przed kazdym wyjazdem

Niech Policja więcej pochodzi w mieście na lepsze im to wyjdzie i paliwa nie będą tyle spalać trzeba dbać o klimat ,a i paliwo drogie .Ja sprzedałem swój samochód.

Teraz w policji a także w straży więcej samochodów niż ludzi. Utrzymanie takiej ilości to pojazdów to też duże koszty.

Święcenie samochodu :) 2021 rok tego nie da się skomentować.

Nie no najważniejsze, że poświęcone przez księdza!!!!

Najważniejsza sprawa poświęcić...

Tak też można zagłuszać własne sumienie po ostatniej podwyżce uposażenia.

No oczywiście ,będzie większa skuteczność Policji ,co za tym idzie ,na pewno więcej mandatów . Szanowna Policjo nie zapomnijcie o SZLACHETNEJ PACZCE na święta z tych mandatów .Ponieważ my obywatele zrzuciliśmy się troszkę na te radiowozy i pewnie ksiądz za wyświęcenie tych samochodów też złotówki nie wziął .

Swięcenie bez Wieśka nie przyjmie się.

Czy w Polsce w XXI wieku bez obecności księdza i pokropienia nie może odbyć się żadna uroczystość czy to przekazania pojazdu w użytkowanie, otwarcie mostu, kładki, drogi, tornistra itd? /

A potem przyszedł mój Filutek i poświęcił je po swojemu.

Niedługo ksiądz będzie na etacie w każdej instytucji w budżetówce... Po co co chwila sprowadzać, jak i tak non stop coś kropi...

W tych radiowozach będzie się przewoziło ludzi pozbawionych wolności, broń do strzelania do ludzi, środki przymusu, będzie poniżało się ludzi. Czy święcenie topora katowskiego nie jest profanacją świętości i obrazą uczuć religijnych?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.