Kraj

  • 1 komentarzy
  • 3268 wyświetleń

Potrącił na przejściu kobietę

KPP Ełk: Potrącił przechodzącą na przejściu kobietę i odjechał z miejsca wypadku.


Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Ełku na ulicy Kościuszki. Kierujący samochodem osobowym marki Saab potrącił przechodzącą na oznakowanym przejściu dla pieszych  kobietę, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Ranna, 57-letnia kobieta w wyniku poniesionych obrażeń zmarła na miejscu.

Wczoraj około godziny 17:30 oficer dyżurny ełckiej komendy został poinformowany o wypadku drogowym, do którego doszło w Ełku na ulicy Kościuszki.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Saab, potrącił przechodzącą na oznakowanym przejściu dla pieszych, naprzeciwko katedry kobietę, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Niestety, ranna 57-letnia kobieta w wyniku poniesionych obrażeń zmarła na miejscu.

Policjanci natychmiast podjęli działania zmierzające do ustalenia sprawcy wypadku i odnalezienia auta, które w nim uczestniczyło. Jeszcze tego samego wieczora, niespełna 4 godziny od wypadku policjanci odnaleźli samochód marki Saab, który mógł uczestniczyć w zdarzeniu. Auto stało przykryte plandeką na jednym z parkingów w centrum miasta i miało popękaną przednią szybę. W związku ze sprawą policjanci zatrzymali też trzech mężczyzn w wieku od 40 do 45 lat.
W momencie zatrzymania mężczyźni byli nietrzeźwi, przeprowadzone badania stanu trzeźwości wykazały od 2 do 3 promili alkoholu w ich organizmach. Dodatkowo została im pobrana krew na zawartość alkoholu w organizmie.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, przede wszystkim dążymy do ustalenia osoby, która kierowała autem w momencie wypadku

Komentarze (1)

Za małe kary są w polskim prawie za takie coś powinno być dożywocie nie za to że potrącił ale za to że był pijany i zbiegł z miejsca wypadku

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.