Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10033 wyświetleń

Potrąceniej pieszej na chodniku

KPP Ełk: Kierująca osobowym mercedesem wyjeżdżając z parkingu straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w idącą chodnikiem 86-latkę. Piesza z potłuczeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Podczas zdarzenia kierująca uszkodziła również dwa zaparkowane samochody. 

Do zdarzenia doszło w sobotę przy ul. Cmentarnej w Ełku. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobowym mercedesem wycofywała z zatoki postojowej. Z nieznanych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem i wjechała na chodnik po przeciwnej stronie jezdni. Kierująca wjeżdżając na chodnik potrąciła poruszającą się tam 86-latkę, Następnie z impetem wjechała tyłem pomiędzy dwa zaparkowane w zatoce postojowej samochody, uszkadzając je. W zaparkowanych pojazdach nikt nie przebywał. Potrącona 86-latka doznała potłuczeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 

Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy. Wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia.

 

poniedziałek, 6 lutego 2023

Miniony weekend na drogach

Komentarze (2)

To tylko wiesmaki z ełku tak potrafią

Zdarzenie w Elku kierowca z Grajewa

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.