poniedziałek, 2 października 2023

Wiadomości

Policjanci edukują najmłodszych

Policjanci i pracownicy grajewskiej komendy Policji nadal prowadzą spotkania z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego. Odwiedzają przedszkolaków oraz uczniów klas 0 – III, aby informować o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach.

Policjanci i pracownicy grajewskiej komendy Policji nadal prowadza spotkania z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego. Odwiedzają przedszkola oraz szkoły podstawowej i poprzez zabawę uczą dzieci zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W swojej pracy wykorzystują Miasteczko Umiejętności Drogowych AUTOCHODZIK, które zostało sfinansowane w ramach projektu pn. KIK 76 „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” realizowanego w związku ze Szwajcarsko – Polskim Programem Współpracy. Zajęcia prowadzone w formie zabawy cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzieci oraz nauczycieli. Wczoraj policjanci odwiedzili pierwszaków z Zespołu Szkól Miejskich nr 2 w Grajewie a dzisiaj – uczniów Szkoły Podstawowej w Radziłowie.

Spotkania były doskonałą okazją do przypomnienia najmłodszym jak ważne dla ich bezpieczeństwa jest używania elementów odblaskowych. Uczniom ze szkoły w Radziłowie zorganizowano dzisiaj tzw. „odblaskową dyskotekę”. Dzieci wyposażone w elementy odblaskowe bawiły się przy muzyce tematycznie dostosowanej do zajęć. Na bawiące się dzieci skierowano światło latarek tak, aby pokazać im, w jaki sposób odblaski wpływają na ich widoczność na ciemnej drodze. Takie nietypowe lekcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. - KPP 

 

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.