niedziela, 1 października 2023

Szczuczyn

Podsumowanie konkursu ZTU

Brawo laureaci!
W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu zorganizowało konkurs plastyczno-literacki ph. „Pod dobrą opieką” dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. 

Wśród laureatów konkursu w kategorii szkół podstawowych nagrody otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej w Szczuczynie:
- Klaudia Świderska, 
- Miłosz Dembiński;
oraz w kategorii gimnazjów:
- Klaudia Borawska,
- Bożena Wróblewska,
- Wiktoria Milewska,
- Mateusz Wszeborowski,
- Piotr Łempicki,
- Julia Wróblewska,
- Elwira Borawska
wszyscy z Publiczngo Gimnazjum w Szczuczynie. 


Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu w ramach programu Zachowaj Trzeźwy Umysł przyznało Certyfikaty za promowanie profilaktyki wśród lokalnej społeczności i wdzięczność za zaangażowanie w realizację XVI edycji ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej  Urzędowi  Miejskiemu w Szczuczynie oraz Koordynatorowi konkursu na terenie Gminy Szczuczyn Januszowi Marcinkiewicz.  Stowarzyszenie przyznało również Certyfikaty  opiekunom uczestników XVI edycji  konkursu: Ewie Dobrzyckiej i Hannie Szymanowskiej. 
Nagrody i Certyfikaty zostały wręczone na posiedzeniu Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, które odbyło się w Miejskim Domu Kultury w Szczuczynie w poniedziałek 25 września 2016 r. 
Tekst i zdjęcia: Andrzej Szabelski

 

piątek, 29 września 2023

Akcja krwiodawstwa w Szczuczynie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.