Wiadomości

Podsumowanie akcji Znicz 2013


Podczas zakończonej już tegorocznej akcji "Znicz" podlascy policjanci zatrzymali ponad pięćdziesięciu pijanych kierowców. W tym czasie na terenie województwa doszło do 11 wypadków drogowych, w których 5 osób zginęło, a 15 zostało rannych.

W miniony czwartek podlascy policjanci już po raz kolejny rozpoczęli na drogach naszego województwa akcję "Znicz". Trwała ona przez cztery kolejne dni. W tym czasie doszło do 11 wypadków drogowych w rezultacie, których zginęło 5 osób, zaś 15 zostało rannych. Wypadki śmiertelne miały miejsce w powiatach: łomżyńskim, białostockim oraz aż 3 w powiecie zambrowskim. Trzy spośród nich wydarzyły się w miniony czwartek (czytaj więcej).

Niestety także i tym razem, w trakcie prowadzonych przez funkcjonariuszy wzmożonych kontroli okazało się, że nie zabrakło kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę po spożyciu alkoholu – mundurowi odnotowali 55 takich przypadków. - informuje KWP Białystok


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.