Wiadomości

Plaża miejska

W niektórych regionach naszego kraju i również w naszym mieście zapowiadany jest dzisiaj 19 sierpnia, rekord temperatury podczas tegorocznego lata. Już od samego rana można zauważyć stale rosnący słupek rtęci. Mówi się, że najwyższa temperatura tego dnia ma sięgać powyżej 30ºC. Jest to wymarzona pogoda na korzystanie zarówno z kąpieli wodnych jak i słonecznych. Jest to również bardzo niebezpieczne, więc należy ten czas spędzać rozmyślnie. Niestety nasze miasto nie ma warunków aby zostać plażowiczem. Owszem, miejsce jest i nawet cieszy się powodzeniem (jest to oczywiście teren przy rzece Ełk), szkoda jednak, że nie jest to plaża z prawdziwego zdarzenia. Sięgając wstecz widać, że było to możliwe.

Plaża miejska:
-zebrane przez nas w ubiegłym roku opinie ekspertów każą sceptycznie ocenić projekt budowy plaży miejskiej, głównie ze względu na warunki środowiskowe i bliskość jezior -Burmistrz K. Waszkiewicz

e-Grajewo.pl

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.