Oferty i promocje

Platforma do ćwiczeń? Przekonaj się do treningu w domu!

Ilekroć myślimy o treningu, przed oczyma wyobraźni od razu wyświetla się obraz przestronnej siłowni, ciężkich sprzętów, hantli i umięśnionych kulturystów. Tymczasem ćwiczenia fizyczne są dla wszystkich i nie wymagają potężnych inwestycji w maszyny treningowe, ani płacenia kroci za karnet. Czasem wystarczy niewielka platforma wibracyjna, która nie zajmuje dużo miejsca, a nawet można ją schować pod łóżkiem po zakończeniu sesji. Jakie inne zalety mają tego rodzaju urządzenia? Przedstawiamy kilka z nich.


Urządzenie do masażu i treningu w jednym? To możliwe!


Branża producentów sprzętu treningowego ma miłośnikom ruchu wiele do zaoferowania. Część osób, które chcą zorganizować w domu strefę ćwiczeń, stawia na maty do treningu, wałki i niewielkich rozmiarów hantle. Gdy zebrać wszystkie te przedmioty w jednym miejscu, powstaje duża sterta sprzętu, którą z czasem coraz trudniej schować w szafie. Pojedyncze akcesoria leżą to tu, to tam w różnych lokalizacjach i łatwo się o nie przewrócić.

Ten problem zainspirował firmę Casada do stworzenia urządzenia do masażu, które jednocześnie jest znakomitą propozycją dla aktywnych fizycznie i ma kompaktową budowę. Platforma wibrująca jest stosunkowo mała. Jej szerokość wynosi prawie 80 centymetrów, a w dodatku jest niska (14,5 cm). Bardzo łatwo przenieść ją z miejsca na miejsce, bo w porównaniu do innych sprzętów o podobnym zakresie funkcjonalności, waży nieco ponad 20 kilogramów. Jeśli zatem wybierasz się na wakacje, a nie chcesz przerywać treningu i masz wystarczająco duży bagażnik, platforma wibracyjna może jechać na urlop razem z Tobą!

Każdy model wyprodukowany przez firmę Casada jest w stanie utrzymać osobę, która waży maksymalnie 120 kilogramów. Platforma do ćwiczeń to sprzęt dla każdego – młodych, dorosłych, seniorów i to bez względu na płeć. Jest tak przede wszystkim dlatego, że urządzenia wyposażono w regulację prędkości oraz intensywności treningu. Początkujący mogą płynnie wejść w systematyczny cykl ćwiczeniowy, bez narażenia ciała na bolesny uraz. Natomiast osoby, które od lat trenują i świadomie budują swoją sylwetkę, również będą usatysfakcjonowane po każdej sesji ćwiczeń.

Platformy wibracyjne kupisz na: https://casada.pl/kategoria-produktu/fitness/platformy-wibracyjne


Platforma wibrująca Powerboard - co oferuje?


Gdy spojrzy się na opis funkcji, w jakie wyposażona jest platforma wibracyjna Powerboard, obietnica efektywnego treningu jest naprawdę kusząca. Przede wszystkim warto wspomnieć o kilku pozycjach stóp możliwych do ustawienia. Wybór jednej z nich determinuje intensywność treningu, a wysiłek jest zbliżony do tego wkładanego w spacer, trucht lub bieg. Dodatkowo platforma do ćwiczeń umożliwia ustawienie prędkości pracy urządzenia do masażu. Tak, to też jest właściwe określenie, ponieważ Powerboard służy ponadto celom rehabilitacyjnym i relaksacyjnym.

Zarówno Powerboard 2.1 oraz Powerboard 3.0, czyli dwie najpopularniejsze platformy wibrujące Casada, są łagodne dla stawów. To zasługa odpowiedniego doboru amplitudy drgań. W modelu Powerboard 3.0 została zmniejszona o połowę, co można odczuć podczas treningu lub relaksacji. Urządzenie może stymulować mięśnie w trakcie wykonywania takich ćwiczeń jak pompki, deska, wykroki, przysiady czy brzuszki. Jeśli zamówisz dodatkowe akcesoria, Twój trening będzie kompleksowy i bardziej urozmaicony.

Sprawdź także masażer do nóg poprawiający krążenie na: https://casada.pl/masazer-do-nog-poprawiajacy-krazenie

 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.