Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 10587 wyświetleń

Plac Zabaw w Parku Central

Miasto Grajewo zgłosiło Plac Zabaw w Parku Central w Grajewie do udziału w konkursie firmy NIVEA, która buduje 100 placów zabaw z okazji swoich 100. urodzin. W mieście mamy ponad 22 tys. mieszkańców, a dziennie na naszą lokalizację głosuje zaledwie 20-30 osób!

Wszystko zależy od ilości głosów oddanych na naszą lokalizację. Na razie od szansy wybudowania placu zabaw w Parku Central w Grajewie dzieli nas przepaść tysiąca głosów. Do głosowania na Plac Zabaw w Parku Central w Grajewie zachęca Adam Kiełczewski - Burmistrz Grajewa. Głosujcie więc Państwo codziennie na Plac Zabaw w Parku Central w Grajewie aż do zakończenia konkursu - 31 października 2011 r.! Wystarczy zalogować się na stronie www.nivea.pl i zagłosować.

Każdy z internatów biorących udział w głosowaniu może zostać "Lokalnym Bohaterem placu zabaw", oddając największą liczbę głosów na daną lokalizację. Głosujący mają również szansę zdobyć tytuł "Lokalnego Bohatera generalnej klasyfikacji".

Konkurs przeprowadzany będzie do 31 października 2011 r. w czterech etapach. W ramach każdego z etapów Konkursu wybranych zostanie poprzez głosowanie internautów 25 lokalizacji. W ostatnim etapie - 23 lokalizacje, w których zdaniem głosujących powinny powstać place zabaw. Liczba oddanych głosów internautów jest podstawą wyboru lokalizacji. Wyniki głosowania w ramach każdego z etapów konkursu zostaną ogłoszone także na stronie internetowej www.nivea.pl. Lokalizacje, które nie zostały wybrane w ramach głosowania internautów w danym etapie Konkursu, uczestniczą w kolejnych jego etapach i biorą udział w dalszym głosowaniu.

Place zabaw będące nagrodami w konkursie NIVEA składają się m.in. z: dwóch wieloelementowych zestawów zabawowych, jednego elementu sprawnościowego, dwóch huśtawek, dwóch bujaków sprężynowych, karuzeli, piaskownicy.

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (7)

Widocznie w takich np. Mścichach, które wyprzedzają Grajewo o kilkanaście miejsc jest bardziej nagłośniony
ten konkurs. Może tamtejsze dzieci w szkołach są powiadamiane; może mają plakaty , ulotki albo nauczyciele zachęcają, bo w Grajewie brak takich informacji .Żeby nie e-Grajewo i pokrewne portale nikt by nic nie wiedział.

Ja mam problemy z logowaniem. ktoś może wie o co chodzi? Nie mogę zagłosować.

codziennie są jakieś awarie ... szczerze mówiąc zaczynam się zastanawiać, czy ten konkurs nie jest jakiś lipny - my nie możemy się zalogować, a inne miejscowości dziwnym trafem zbierają ogrom głosów... :/

Faktycznie rano trzeba mieć duzo szczęścia, żeby zagłosować. Od godz.14.00 działa sprawnie.

Mamy na chwilę obecną 44 miejsce, głosować !

już 49! ludzie głosujcie!

Taaa, a teraz już 67 :/ Głosujmy!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.