Kraj

  • 1 komentarzy
  • 2017 wyświetleń

Pijany kierował quadem

Pijany kierował quadem

Policjanci zatrzymali pijanego 43-latka, który jechał guadem. Mężczyzna miał dwa promile alkoholu w organizmie. Czterokołowy pojazd nie posiadał tablic rejestracyjnych, a jego kierowca uprawnień do kierowania oraz obowiązkowego ubezpieczenia OC. Teraz 43-latkowi za prowadzenie guada w stanie nietrzeźwym grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 14.30 w miejscowości Szeligi. Policjanci pełniący tam służbę zauważyli, jak z posesji pensjonatu wyjeżdża guad bez tablic rejestracyjnych. Pojazd wjechał na drogę publiczną. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać go do kontroli. Okazało się, że 43-letni kierowca quada był pijany. Badanie trzeźwości
wykazało dwa promile alkoholu w jego organizmie. Ponadto 43-latek nie posiadał uprawnień oraz obowiązkowego ubezpieczenia OC, a pojazd był niezarejestrowany.

43-latek został zatrzymany w policyjnej celi. Za prowadzenie guada w stanie nietrzeźwym grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
KPP Ełk

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (1)

guad 1 klasa ;p lepiej wam wyszło z tym pojazdem 4 kołowym;d

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.