Wiadomości

  • 31 komentarzy
  • 16179 wyświetleń

Pijany ginekolog na dyżurze

Jak podaje Radio Białystok lekarz, który dyżurował w suwalskim szpitalu pod wpływem alkoholu, nie jest już pracownikiem placówki. Teraz policja sprawdza, czy mając promil alkoholu w organizmie zajmował się pacjentkami. Jeśli okaże się, że tak było - grozi mu 5 lat więzienia.

Nieoficjalnie wiadomo, że nietrzeźwy lekarz  pełnił dyżur na oddziale ginekologicznym. Jak informuje nas dyrektor suwalskiego szpitala Adam Szałanda, jak tylko okazało się, że lekarz ma w organizmie ponad promil alkoholu, natychmiast rozwiązano z nim umowę. Dyrektor dodaje, że to personel szpitala zauważył, że mężczyzna jest nietrzeźwy i od razu podjął odpowiednie działania. Pracownicy wezwali policję i lekarza na zastępstwo. 

Wiadomo też, że lekarz dyżurował w szpitalu od kilku godzin. Czy pił alkohol przed pracą, czy w jej trakcie - ustalają śledczy. Policjanci sprawdzają też, czy w trakcie dyżuru opiekował się pacjentkami. Jeśli okaże się, że naraził czyjeś zdrowie lub życie, grozi mu za to kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. - Radio Biłaystok (ap/mak)

Zwolniony ginekolog przez wiele lat pracował w Grajewie na stanowsku ordynatora.

 

Komentarze (31)

Ja nie rozumiem dlaczego ukrywa sie takich typow,ile juz bylo przypadkow przez pijakow w szpitalach,dla nich kara to jak wszyscy uslysza jego nazwisko i wtedy konczy sie jego kariera,tylko w polsce tacy sa ukrywani

no nie wierzę to ordynator c....

brawo/ narescie sie dorobiles

Czyżby były ordynator z grajewa ! ?

jak nazwywa sie ten lekarz? eie ktos?

Praca jest ciężka jak widać i stresująca widocznie na trzeźwo bał się zaglądać w czeluście.

No i padło! Wiadomo o kogo chodzi! Jak widać nikt nie jest wieczny

Nareszcie ma to na co zasłużył. Tylko w Grajewie mógł sobie pozwalać na wszystko i nikt nie reagował.

To były grajewski doktorek s.C podało radio zet wreszcie wpadł

Trafiła kosa na kamień.

/Sie dorobił. /

Do vivien Tak mnie rozśmieszył Twój komentarz ,gratulacje stwierdzenia

Brawo dla personelu za prawidłową reakcję !

Profesionalnie do końca!

dobry lekarz nic przeciwko nie mam i nigdy nie mialem
pozdrawiam pana C blizniaki zdrowe a wypicie to ludzka rzecz i wara od czlowieka ma wiedze a kazdy blad popelnia

/ się dorobiles.bardzo dobrze.

chyba byly ordynator z grajewa !!!!

Kazdy ma lepszy lub gorszy dzień. Nie on pierwszy i ostatni.

Ludzie nie osadzajdzie bo będziecie osadzeni....

robert, / czy ty mądry jesteś? Nic nie masz przeciwko?

Dla mnie to bardzo dobry fachowiec, gdyby nie on nikt w tym czasie w Grajewie nie zrobiłby mi cięcia i groziłoby to niedotleniem mózgu mojego synka. Dzięki niemu wszystko poszło super:) Wielkie halo robicie, może nie znacie szczegółów i obecnej sytuacji doktora. A policjanci, sprzedawcy czy w urzędach albo księża to nigdy nie piją?????? zanim rzucicie kamieniem zajrzyjcie w swoje sumienia!!!!!!

jeżeli pił w pracy to ktoś mu polewał i ktoś z nim pił tylko "koledzy" czekali żeby podp......ć jego, sami też jak wezwali policję to powinni solidarnie dmuchać!!!!

Niech zaczną sprawdzać w kazdym, zakładzie dopiero bedzie zdziwko.A nie jeden drugiego kryje do czasu!A potem wielkie Halo!

Super lekarz,fachowiec,na zabieg nie trzeba czekać w kolejce.Zbyt wielu kobietom pomogł wiec usuneli żeby NFZ nie zbankrutował.

Do bożena: Fakty mòwią za siebie. Może i fachowiec NFZ potwierdzi. Poczekamy.

W przyszłym roku PIS zlikwiduje NFZ.

Nie rozliczajmy innych. Rozliczajmy siebie.Ks, Jan Kaczkowski.

Ludzie!! Dobry fachowiec a jak by komuś krzywdę zrobił na tym dyżurze też byście mówili że to dobry fachowiec? Od kiedy można pić w pracy? Beż powodu z Grajewa go nie wywalili!

Do Robert, a znasz historię kobiety, która dzięki niemu urodziła nie dziecko, ale roślinkę, głośno było w telewizji, poczytaj o tym, ludzie i tak biedni, a musieli sprzedać wszystko co mieli, a on nic, tylko przepraszam w tv

wiecznie pokrzywdzony i to nie on winny wiecznie był szpital odżył ja go się pozbyli ale taka osoba nigdy się nie nauczy i nie wyciągnie wniosków jak zwykle spadnie na cztery łapy och życie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.