Sport

  • 7 komentarzy
  • 2084 wyświetleń

Pierwszy gol Bartosza dla Polski!

Piłkarska reprezentacja Polski do lat 16 odniosła drugie zwycięstwo w drugim meczu turnieju UEFA Development CUP odbywającym się w Szczecinie i Policach.


Kadra trenera Rafała Lasockiego, po poniedziałkowej wygranej z Luksemburgiem 2:0, w środę na boisku przy Karłowicza w Szczecinie pokonała RPA 5:0, prowadząc do przerwy 1:0. Po dwa gole strzelili Kamil Jakóbczyk i Hubert Jasiak, a rezultat spotkania ustalił Bartosz Mazurek.

 

 

 

 

Bartosz Mazurek z powołaniem do kadry U16

 

czwartek, 1 czerwca 2023

Olimpiada Przedszkolaka 2023

wtorek, 30 maja 2023

Koncert doroczny w PSM (06.06)

Komentarze (7)

Jest pierwszy GOL z Orzełkiem na piersi! Długo nie trzeba było czekać! Gratulacje!

Gra sercem i z pasją!!! Brawo!

Długo Grajewo czekało na kogoś "tutejszego" w krajowej piłce!
Od 2003 roku i transferu Sobolka z Warmii do Jagiellonii zawodników z wątkiem grajewskim w tle, którzy jakkolwiek zaznaczyli się na krajowym szczeblu , mogliśmy zliczyć na palcach jednej ręki. Poza przykładami urodzonych w Grajewie (ale niezwiązanych z Warmią) Tomka Łuby, Maćka Makuszewskiego i Xaviera Dziekońskiego na uwagę zasługują chyba tylko Łukasz Bogusławski (wychowanek MOSiRu) i Krzysztof Brede, którzy po epizodzie grajewskim pokopali piłkę na szczeblu centralnym.
I po tych latach posuchy wyrasta nam nowa nadzieja w postaci Bartka! Oczywiście - zachowajmy zdrowy umiar - ten turniej U16 jest słabo obsadzony, ale nie to w tym najistotniejsze.
Jest Jaga, jest kadra, zaczyna to się fajnie klarować!
Widać, że Bartek zaznacza się w notatniku trenera Lasockiego i to cieszy.
Wierzę, że z tej mąki będzie chleb. Brawo Bartek i oby tak dalej! :)

Skromny, pracowity, utalentowany. Od dziecka, krok po kroku, realizujący swoje marzenia. Gratulacje Bartosz!

Bartek jesteś przykładem, że warto mieć marzenia, że upór i ciężka praca przynosi rezultaty. Życzę zdrowego rozsądku i dalszych sukcesów!

Bez pracy nie ma kołaczy. Bartek pokazuje młodym że można wybić się nawet z małego Grajewa. Trzeba tylko mieć poukładane w głowie i ciężko pracować.
Gratulacje i dalszych sukcesów.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.