Sport

  • 1 komentarzy
  • 1305 wyświetleń

Bartosz Mazurek z powołaniem do kadry U16

Trener reprezentacji Polski do lat 16 Rafał Lasocki ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie oraz turniej UEFA Development. W jego ramach biało-czerwoni zagrają z Luksemburgiem (27 marca, 11:00, Szczecin, Republiką Południową Afryki (29 marca, 11:00, Szczecin) oraz Irlandią Północną (1 kwietnia, 10:30, Police).

Wśród powolanych zawodników jest Bartosz Mazurek (Jagiellonia Białystok)

Bartosz Mazurek, rocznik 2007. W 2010 roku Arek - Jego starszy brat - trafia na treningi do grupy MOSiR Warmii Grajewo, prowadzonej przez trenera Daniela Tuzinowskiego.  Bartosz jako 3,5-latek bierze udział w jednym z treningów. Trener zauważa potencjał i pozwala dołączyć do grupy. Tym sposobem Bartek zaczyna regularne trening piłkarskie ze starszymi kolegami (rocznik 2000-2001). W listopadzie 2012 Warmia Grajewo tworzy Akademię Piłkarską i przeprowadza nabór kolejnych roczników. Bartek przechodzi do grupy prowadzonej przez trenera Kamila Randzio, rocznik 2003-2004. Zdobywa kolejne umiejętności, robi postępy. Cały czas trenuje i występuje ze starszymi kolegami, żeby im dorównać na boisku musi dawać z siebie więcej, wymagać od siebie więcej, pracować na 200%.

Komentarze (1)

Gratulacje Młody!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.