piątek, 1 marca 2024

Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 9410 wyświetleń

Piątek dzień targowy

Piątek jest dniem targowym, cieplejsze dni sprzyjają zakupom na miejskiej targowicy. W całym mieście od rana daje się zauważyć wzmożony ruch pieszych oraz pojazdów z okolicznych miejscowości poruszających się po ulicach Grajewa, poszukujących miejsca do zaparkowania.

Wybrane ceny nabiału:
- jajka (1 para) - 0,90zł
- osełka masła (mała) - 3zł
- twaróg - 3,50zł
- ser biały - 4zł

J.D.

Komentarze (15)

W całym mieście śmierdzi krowiną i końskim potem! ..!

no jAk pO cO, żEbYm wIeDzIaLa pO ile tOwAr, nIe, choDzI

powinniście podawać ceny wódki i papierosów i produktów pierwszej potrzeby zastanówcie się nad tym

masz rację inteligent z miasta że śmierdzi krowina i końskim potem a to dlatego że ty wylazłeś ze swojego bloku. Ty znasz ten smród ze swojej wiochy

Inteligencie z miasta tobie więcej śmierdzi z papy i z du...

Niech w końcu Burmistrz tego miasta Waszkiewicz zrobi jakiś pożądek- ..

"Święto dyszla" ma też swoje uroki. przecież to nie tylko polska, ani tylko europejska tradycja. Pozdrawiam.

aleś ty "inteliganet z miasta", chociaż nie widac to czuć aż przez monitor!!!

najlepiej zamist ciężko popracować, a po pracy zmyć pot i brud to siedzieć przed tv i pierdzieć w fotel jak ty z mista :):):)

ale ludzie są podli jednak; no jak mozna tak powiedzieć - jaki z ciebie inteligent; to są ludzie pracy - bardzo ich szanuję, ty prawdopodobnie nigdy nie osiągniesz takiego poziomu, spojrzenia na życie , szacunku do innych, pokory!
szok!

Zastanawia mnie czy jest tu jakiś moderator bo te wypowiedzi serio nie podlegają dyskusji (inteligent z miasta?? hmm xhyba jakoś mało cywilizowany)

Nie mam nic przeciwko bazarkom,ale po trzeba posprzątac.Wszędzie pełno śmieci ,toreb foliowych.Piekna wizytówka miasta.

JESTEŚCIE NIENORMALNI!NIE POTRAFICIE USZANOWAĆ TEGO, ŻE KTOŚ CIĘŻKO PRACUJE ŻEBY ZAROBIĆ NA ŻYCIE! NAJWYGODNIEJ JEST SIEDZIEĆ PRZED KOMPEM I WYPISYWAĆ GŁUPOTY!!!!!!!!!SAMI WEŹCIE SIE DO ROBOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Został podjęty temat w oczekiwaniu uzyskania mądrych, kontretnych wypowiedzi co nas w tej kwestii nurtuje, co ulepszyć, jakie wprowadzić ewentualne zmiany, aby wszyscy mieszkańcy byli zadowoleni. A tu same słowa krytyki typu: wszystko spalić , zniszczyć, zatopić, zabić, a potem narzekać, że w Grajewie nic się nie dzieje.Taki jest obraz mieszkańców tego miasta? Mam nadzieję,że nie. Sądzę,że te wypowiedzi są nieodpowiedzialnej młodzieży, która dla tego miasta nic jeszcze nie zrobiła dobrego , jedynie siejąc ferment zła ,opluwając wszystko, bo tylko widocznie pluć umie.

rynek jest ok , ale błagam rzuccie groszem na sprzatnięcie po.

wszystko jest ok ,ryneczek musi byc ,ale nie w centrum miasta, i niech ktos sppząta po ..............................najlepiej po sobie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.