niedziela, 17 października 2021

Wiadomości

Pfleiderer ponownie doceniony

Pfleiderer ponownie doceniony

2 marca 2011 roku w Pałacu Lubomirskich podczas uroczystej VIII Gali prestiżowego czasopisma „Builder” wręczono statuetki Polski Herkules oraz wyróżnienia Budowlana Firma Roku 2010 i Laury Buildera 2010. Redakcja i Rada Programowa „Buildera” po raz kolejny wyróżniła firmy, które przyczyniły się do rozwoju i podnoszenia standardów w krajowej branży budowlanej. W gronie najlepszych znalazł się Pfleiderer. Został mu przyznany tytuł Budowlanej Firmy Roku w kategorii Producent.

Nagroda BUDOWLANA FIRMA ROKU 2010 jest przyznawana firmom wyróżniającym się nowoczesnymi rozwiązaniami w sektorze budowlanym i architektonicznym. W tym roku Grupa Pfleiderer Grajewo S.A. otrzymała ją za uruchomienie produkcji i efektywną sprzedaż pierwszego produktu dla branży budowlanej - Płyty Budowlanej MFP i jest to już kolejna branżowa nagroda świadcząca o wysokim standardzie produktów wytwarzanych przez spółkę.
Rada Programowa „Buildera” przyznaje nagrodę według jasno określonych zasad, a płyta MFP została wyróżniona dzięki jej jakości, zaawansowanej technologii produkcji, parametrom technicznym oraz temu, że powstaje z udziałem drewna recyklingowego, co ma olbrzymie znaczenie w walce z nadmiarem CO2 w atmosferze.


Wielofunkcyjna, drewnopochodna Płyta Budowlana MFP, to materiał o bardzo wysokim zaawansowaniu technologicznym. Jej doskonałe parametry stwarzają niespotykanie szerokie spektrum zastosowań od podłogi – aż po dach. Produkt ten gwarantuje doskonałą wytrzymałość na obciążenia w obu kierunkach, idealną plastyczność i przyjazną obróbkę mechaniczną, oraz niezrównaną stabilność mocowań wkrętów, gwoździ, śrub i kołków. Nowość Pfleiderera, jako wyjątkowe połączenie walorów wytrzymałościowych, funkcjonalnych i proekologicznych, może być śmiało stosowana jako alternatywa dla stosowanej w budownictwie płyty OSB. A wszystko to przy najlepszym na rynku stosunku jakości do ceny, co ma niebagatelne znaczenie dla kosztów każdej inwestycji!


Z ostatniej chwili - idąc za sukcesem rynkowym Płyty Budowlanej MFP, firma uruchomiła produkcję i sprzedaż kolejnego innowacyjnego produktu specjalistycznego dla branży budowlanej – Płyty Szalunkowej MFP.

Przypomnijmy, że to już kolejna nagroda jaka w tym roku otrzymała w tym roku Grupa Pfleiderer Grajewo S.A - nietuzinkowe, nowoczesne stoisko firmy Pfleiderer zachwyciło odwiedzających tegoroczne poznańskie targi BUDMA, a jego oryginalność i kreatywny sposób eksponowania produktów nagrodziła Kapituła Konkursu Acanthus Aureus. Projekt wykonany był głównie z Płyty Budowlanej MFP, która została uhonorowana przez organizatorów targów prestiżowym Złotym Medalem MTP.

 

http://www.pfleiderer.pl/

sobota, 16 października 2021

Rewitalizacja Centrum Grajewa

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.