Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 13086 wyświetleń

Petarda zapaliła stodołę

Na Podlasiu sylwestrowa noc minęła dość spokojnie. Policjanci zatrzymali 15 nietrzeźwych kierowców. Na drogach nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Jednak niestety nie obyło się bez incydentów związanych z nieostrożną zabawą fajerwerkami.
Kilka minut po północy w Wąsoszu koło Grajewa odpalona petarda była przyczyną zapalenia się stodoły. W wyniku pożaru spłonął jej dach i znajdujące się w środku siano. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a ogień nie przeszedł na sąsiednie budynki.
W Białymstoku 21-letni mieszkaniec jednego z bloków przy ul. Piłsudskiego odpalił petardę na klatce schodowej. Nie zdążył jej jednak odrzucić. Fajerwerk eksplodował mu w rękach.  Mężczyzna z urazem palca trafił do szpitala.
Niestety nie wszyscy wzięli sobie do serca policyjne prośby i ostrzeżenia związane z zachowaniem trzeźwości za kierownicą. Jeszcze w starym roku, kilka minut przed północą białostoccy policjanci zatrzymali na ul. Legionowej 19-letniego kierowcę mazdy. Okazało się, że młodzieniec jest pijany, bo w wydychanym  powietrzu miał ponad 2 promile alkoholu.  Trzy godziny później w centrum Sokółki funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę poloneza. Badanie alkomatem wykazało, że wracający z sylwestrowej zabawy mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  


sierż. Kamil Tomaszczuk dla e-Grajewo.pl

Komentarze (12)

bawiłem się więc nie wiem u kogo spaliła sięstodoła

Wygląda na to, że to Kmicic ja podpalił, bo taka wielka :}

Hej tam, plonie stodo-la....

niezle ognisko, mozna by kielbache upiec ;)

O ja pier***!!! Ja mieszkam we świdrach awissa koło wąsosza, i widziałem straż jak jechała, ale beka!!!! Ej te pytanie to do ludków z wąsosza: Może to Bolek I lolek?? XD

Daj dziecku zabawke. Ku.. po strzylac petardami jak sie nie umie. Zapewne musiała to byc petarda od ktoregos z sasiadów.

Daj chłopkowi petardę to stodołę spali

nieostrożność ludzi to normalna rzecz-szczególnie jeśli chodzi o petardy.Czy to płonie stodoła,czy garaż w tamtą noc nie miało znaczenia-w noc sylwestrową była ku temu sprzyjająca pogoda,a silny wiatr przenosił odpadki z wybuchających petard daleko od miejsca wystrzelenia.Także ciekawe,w którym ze sklepów w Wąsoszu sprzedano nieletnim petardy???a gdzie tu nasza ostrożność??

ty lko tszeba ostroznie z peterdami

lepiej być nie mogło

to jest stodoła Bagińskich ale juz odbudowana!to bylo nie daleko mnie!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.