sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12793 wyświetleń

Pechowo 13-go

Być może to wiosenne przesilenie jest przyczyną rozkojarzenia użytkowników ruchu drogowego.

13 maja br. ok. godz. 12.00 w Grajewie na ul. Wiktorowo doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Mężczyzna wyjechał z bocznej drogi wprost na nadjeżdżającego Fiata 126p. Z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Grajewie.

Dwie godziny wcześniej na skrzyżowaniu ul. Krasickiego z Koszarową kierowca Poloneza nie zastosował się do znaku Stop i wjechał w bok nadjeżdżającego Punto. Natomiast właścicielka Opla Corsy na parkingu przy bloku TBS zauważyła uszkodzenia na swoim samochodzie, które mogły powstać w nocy przez nieuwagę kierowcy parkującego obok.
e-Grajewo.pl

Komentarze (4)

jakiego koloru było punto????????

Z ciekawości pytam; jaka to była skala zdarzenia na 2 i 3 zdjęciu, iż zadysponowano aż dwa wozy bojowe? Prawie jak w New Yorku - jak pożar to jadą 4 jednostki bojowe i 16 radiowozów. Jaki to ma sens? Proszę mądrych mieszkańców Grajewa o jak zwykle pełne mądrości życiowej odpowiedzi.

Oj czarne chmury zebrały się nad tą Corsą:D

hahah pierwszy raz widze malucha bez zderzaka hahahahaha :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.