środa, 17 kwietnia 2024

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 3896 wyświetleń

Paliwo i narkotyki

KPP Ełk: Najpierw zabezpieczyli nielegalne paliwo, a potem narkotyki

Ełccy kryminalni w garażu 60-latka znaleźli 940 litrów oleju napędowego i 250 litrów benzyny pochodzących z przemytu. Kilka godzin później funkcjonariusze zatrzymali 21-latka z tabletkami ekstazy i amfetaminą. Pierwsza sprawa została przekazana celnikom z Gołdapi, natomiast w drugiej 21-latek odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W czwartek w garażu 60-latka z Ełku policjanci w trakcie przeszukania zabezpieczyli paliwo z przemytu. Łącznie kryminalni przekazali funkcjonariuszom Urzędu Celnego 940 litrów oleju napędowego i 250 litrów benzyny. Kilka godzin później policjanci zatrzymali 21-letniego pracownika ochrony w jednym z ełckich marketów. W plecaku posiadał on 59 tabletek ekstazy i blisko jeden gram amfetaminy.


Teraz 21-latek odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast sprawę 60-latka prowadzi Urząd Celny w Gołdapi.

 

Komentarze (1)

Łącznie kryminalni przekazali funkcjonariuszom Urzędu Celnego 940 litrów oleju napędowego i 250 litrów benzyny. Wniosek ? -> Celnik nie wie co to zajechać na CPN po paliwo...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.