Szczuczyn

  • 1 komentarzy
  • 5445 wyświetleń

"Paczka Literacka"

Biblioteka - Centrum Kultury w Szczuczynie (wraz z Filią w Niećkowie) przystąpiła do akcji "Paczka Literacka" organizowanej przez Wydawnictwo Agora oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Otrzymaliśmy dwa pakiety po 21 książek i 2 audiobooki. Serdecznie zapraszamy użytkowników i czytelników do sięgnięcia po ciekawe lektury! Pytaj bibliotekarzy o "Paczkę Literacką"!

 

poniedziałek, 20 marca 2023

Zajęcia szachowe

Komentarze (1)

Spółka wie co robi i z czym wychodzi do ludzi tylko niektórzy, ci co otrzymują paczkę nie mają bladego pojęcia co trzymają w ręce, co to jest np. „Bera”, czy to informacje dla Polaków, jaką treścią się bawią i kto zbiera z tego owoce.
W prywatnym domu A. Wajdy spółkę zawiązali i podpisali: Andrzej Wajda, Zbigniew Bujak i Aleksander Paszyński. Właścicielem lub jednym z pierwszoplanowych współwłaścicieli AGORY jest: „Gazeta Wyborcza”. Bawmy się obcymi zabawkami, to bardzo zabawne i śmieszne! Przecież to wasze ulice… To co się dzieje, prowokuje do postawienia pytania – czy brak rozliczenia z przeszłości nie jest wciąż arcyważną przeszkodą w propolskim funkcjonowaniu Rzeczypospolitej?
Agora (gr.) – znaczy zgromadzenie obywateli w miejscach, gdzie rozstrzygane są ważne sprawy, decydujące o losach człowieka lub kraju.” Jakiego człowieka, którego, kogo oni niszczą dla własnego celu, kto chce mieć taki kraj?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.