niedziela, 14 kwietnia 2024

Oferty i promocje

  • 2 komentarzy
  • 12990 wyświetleń

Otwarcie "Domu Książki"

5 lipca 2013 r. Białostocki Dom Książki posiadający kilkadziesiąt księgarń w województwie podlaskim i warmińsko - mazurskim otworzył swój punkt w Grajewie

Dom Książki zaprasza do księgarni - os. Centrum 26 lok. 2 Rewolucja w zakupach podręczników


       Rodzice i uczniowie zaczęli już kompletować podręczniki na przyszły rok szkolny. Tych, którzy nie chcą marnować czasu na poszukiwanie książek ucieszy informacja, że od tego roku dzięki nowej rewolucyjnej metodzie nie wychodząc z domu można nie tylko zamówić podręczniki w atrakcyjnych cenach, ale też sprawdzić pełen wykaz podręczników wymaganych w klasie swojego dziecka.

       Kupowanie podręczników szkolnych co roku dostarcza rodzicom wielu stresów. Najpierw spisywanie listy potrzebnych książek, potem krążenie po księgarniach w poszukiwaniu tytułów.

       W tym roku Białostocki Dom Książki posiadający kilkadziesiąt księgarń w województwie podlaskim i warmińsko-mazurskim wprowadził rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców – nie tylko zapracowanym, ale też tym ceniącym wygodę – wprowadzając unikalny internetowy system do zamówień podręczników. Internetowa Baza Podręczników dostępna jest pod adresem: http://podreczniki.dom-ksiazki.pl/.


Dlaczego ten system jest lepszy od innych?

Dzięki współpracy ze szkołami na stronie zamieszczone są wykazy podręczników wymaganych w konkretnych klasach. Po wejściu na stronę wystarczy odnaleźć  szkołę i klasę dziecka, a system pokaże nam kompletną listę podręczników obowiązujących w danym roku szkolnym.
Wszystkie podręczniki można zamówić dosłownie w ciągu kilku minut, a odebrać w wybranej księgarni, w dogodnym dla siebie czasie. Bez stresu, biegania od księgarni do księgarni czy przeszukiwania wielu sklepów internetowych.
Ponadto do 15 sierpnia skorzystać możemy z promocji i oprócz czasu zaoszczędzić sporo pieniędzy. Rabaty sięgają 12%!
Dzięki tej nowatorskiej aplikacji zakup podręczników będzie w tym roku prostszy, sprawniejszy, a na dodatek unikniemy ryzyka zakupu nieodpowiednich książek.    


Zapraszamy do naszych księgarń
- Dom Książki w Grajewie, Os. Centrum 26 lok.2 


środa, 10 kwietnia 2024

Zakład stolarski - produkcja schodów

środa, 3 kwietnia 2024

Grajewski Zieleniak już otwarty!

Komentarze (2)

uważam, że w Grajewie przydałby się antykwariat zapewne dużo ludzi by kupowało jak i sprzedawało książki

Zgadzam się z Arletą. Anna

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.