Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 21301 wyświetleń

Ostatki w Klub Prada Szczuczyn
Klub / DYSKOTEKA PRADA zaprasza!
Szczuczyn ul. Kilińskiego 31 - PIĘTRO!

Rezerwacje 501 867 490

W każdy piątek i sobotę karaoke z Łukaszem.


Zapraszamy na OSTATKI 
- PIĄTEK I SOBOTA 29-30 listopada czynne od 17.00 do 1.00
Wstęp wolny -  drink bar / bilard / KARAOKE


Mocne klimaty / Mocny klub - imprezowo, klubowo!
Nie może Was zabraknąć! Prada Dyskoteka / Klub zaprasza
FB Prada Dyskoteka Szczuczyn: https://www.facebook.com/pages/PRADA-Dyskoteka/176389422553048?fref=ts

Komentarze (6)

e-grajewo ..dlaczego nie dodajecie komentarzy???bo co??bo jest negatywny??to po co jest w ogóle możliwość pisania swojej wypowiedzi ??

nie rozumiem dlaczego ma być negatywny skoro klub będzie otwarta dopiero w sobotę
ale jak zwykle i zawsze jest już ktoś komu nie pasuje że ktoś coś robi.NORMA

Jutro Dzień Zadyszny, Czy Was rodzice nie nauczyli że to są zaduszki, i zmarłym jutro modlitw jest szczególnie potrzebna, A tu dyskoteka, hulaj dusza,piekła nie ma, zycie Wam szybko zleci jak nie utrzmaacie tradycji rodzinnej to juz za Was nikt nie bedzie modlił sie. Ważniejszy taniec na rurze.lepiej pomódlcie sie za tych co nie dawno żyli obok Was. Za moich czsów to nie do pomyslenia.

Dzień Zaduszny jest dniem radosnym wiec nie rozumiem dlaczego mamy wszyscy siedzieć w domach albo na cmentarzach a po drugie to jest sobota.. Poza tym dyskoteka Prada jest super wszystkim bardzo polecam ;))

.... Nie bardzo rozumiesz istotę Dnia Zadusznego. Nie jest radosny! Pierwszy listopada - Wszystkich ŚWIĘTYCH - tak. To rzeczywiście radosny dzień ze względu na wszystkich zbawionych. A sobót w roku jest dużo, zdążysz poszaleć. Pamiętaj jednak, że życie to nie tylko zabawa.

Ciekawe ile było ludzi, bo na Metroopolis ilość osób przekroczyła moje przypuszczenia, klub był pełniutki, przejsc było ciązko, jeszcze tak nie było. ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.