Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12109 wyświetleń

Odpowie za znęcanie

Za znęcanie się nad rodziną odpowie przed sądem
Na trzy miesiące trafi do aresztu 32-letni mieszkaniec  Szczuczyna, który znęcał się nad matką oraz bratem. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Gehenna rodziny trwała kilka lat. 32-letni Darosław K., będąc najczęściej pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury domowe. Mężczyzna wyzywał matkę i brata słowami wulgarnymi i poniżającymi. 32-latek groził matce krzycząc, że pozbawi ją życia. Darosław K. rzucał w kobietę różnymi przedmiotami, szarpał, bił po twarzy i kopał, wyganiał z domu. Mężczyzna został zatrzymany. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Za znęcanie grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Apelujemy!
Przemoc w rodzinie nie jest sprawą prywatną, jest przestępstwem ściganym przez prawo. Wykorzystywanie, bicie i krzywdzenie osób bliskich jest przestępstwem, takim samym, jak przemoc wobec obcych. Jeżeli wiesz, że osobie z twojego otoczenia dzieje się krzywda, nie czekaj! Powiadom Policję, Straż Miejską lub najbliższy Ośrodek Pomocy Społecznej.

- informuje KPP w Grajewie

poniedziałek, 26 września 2022

LXIV sesja Rady Powiatu (30.09)

poniedziałek, 26 września 2022

Ełk: zaginął Youssef Elhouil

Komentarze (8)

to musi miec jakies podłoże

bo szczuczyn to rozlegarnia kryminalistow

do ,,me,,-tu w grajewie wcale nie jest lepiej

Takich ludzi się leczy,a nie wsadza do więzienia .Szkoda mi jego, Szczuczyn to miasto w którym wszyscy się znają i wiedzą jaka jest prawda,wina leży po dwóch stronach .Ja mając syna myślę ,że bym chciała z tą chorobą walczyć ,bo alkoholizm to jest choroba , A nie najgorsza kara ,do więzienia wsadzić i ok z trzy lata spokoju . Resocjalizujmy ...

mnie sąsiadka i jej syn wyzywa wulgaryzmami już 5 lat ,aż strach pomyśleć co mi zrobią jak w końcu nie wytrzymam i zareaguję na to ,to mnie i moją rodzinę bardzo poniża o tym fakcie powiadamiałam wszystkie organa i nic ,noszę się z zamiarem nagłośnienia tej sytuacji w mediach bo na pomoc lokalną nie mogę liczyć.

do anka12 ja ci pomoge jak chcesz odpisz czekam

W moim bloku młody mężczyzna znęca się psychicznie, a może i fizycznie nad swoją matką, wyzywa, wyklina, zastrasza. Takie incydenty powtarzają się coraz częściej, przy następnym zamierzam wezwać policję. Kobieta pewnie się wstydzi albo żałuje synka, a on czuje się bezkarny i na coraz więcej sobie pozwala. W takim razie to sąsiedzi muszą wziąć sprawy w swoje ręce.

do ja policjant Ty sobie sam pomóż skoro anka12 zgłasza i nikt sobie z tego nic nie robi to widocznie są powody he

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.