Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 2939 wyświetleń

Nowy wóz strażacki trafił do OSP w Bełdzie

W sobotę w Bełdzie odbyła się uroczystość przekazania nowego samochodu dla miejscowej jednostki OSP.

Pojazd Renault MDB3D z napędem 4x4 został zakupiony za kwotę 888 tysięcy złotych, z czego 440 tysięcy dofinansowania pochodzi z budżetu Skarbu Państwa, 398 tysięcy z budżetu Gminy Rajgród oraz 50 tysięcy z budżetu Powiatu Grajewskiego.


W trakcie uroczystości wręczono również akt ponownego włączenia do KSRG jednostce OSP Żebry z gminy Wąsosz.Komentarze (12)

A dlaczego nikt nie wspomniał że pomógł w tym Poseł Gwiazdowski
Wiem zielinski z zakazał

Wstyd pani redaktor że niepokazuje pani wszystkich komentarzy tylko te które pasują burmistrzowi

Straż pożarna jedyna służba, dla której ludzie mają bezgranicznie całkowite zaufanie. Bo w porównaniu z lekarzami czy policją, to różnie bywa, wręcz jest to loteria. Bardzo dobra inicjatywa.

Mojego komentarza też brak.

Powodzenia Panie Pośle, aby tak dalej...

Portalowi brak obiektywizmu. Źle to wróży

To w Beldzie Maja teraz dwa wozy?

O,k super. A ile kosztowała budżetu państwa ceremonia?.

Do Ja i ty .... Budżetu państwa ceremonia nie kosztowała ????, my na wsiach umiemy zorganizować się, zebrać pieniążki, zrobić jedzonko , nie czekamy na mannę z nieba . Pozdrawiam ????.

Do ja i ty niestety druhowie OSP Bełda składali się czyli zrobili zrzutkę aPan Burmistrz Rajgrodu zaferował obiad /gorący posiłek/ zadowoleni.

Pani Karolino dziękuję za ten komentarz. Właśnie tak to wygląda w przedsiębiorczej wiosce. Drobna składka i wszystko można zrobić, wystarczy chęć. Brawo mieszkańcy Bełdy !!! Brawo OSP Bełda !!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.