Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 13706 wyświetleń

Nowe mundury dla 997

Komenda Wojewódzka Policji w Białysmtoku jako jedna z kilku komend w kraju otrzymała 10 kompletów nowego wzoru umundurowania. Służbowa odzież trafiła do policjantów prewencji, ruchu drogowego oraz przewodników psów służbowych. Przez dwa miesiące funkcjonariusze będą testować nowe  mundury. W odrónieniu od obecnie używanych nowy wzór różni sie kolorem oraz krojem i rodzajem uzytej tkaniny. Opinie policjantów, którzy będą testować mundury trafią do Komendy Głównej Policji, która podejmie decyzję o tym czy i kiedy obecne mundury zostanął wymienione na nowy wzór.

KWP w Białymstoku

 

Komentarze (8)

ogólnie teraz policja nie bedzie sie wyrozniaz az tak bardzo z tlumu. no wyglądaja jak normlanie ludzie w granatowym dresiwie:D ale luz jest spoko

fajne są. napewno lepiej wyglądają niz te dotychczasowe :) może kiedyś ja taki założe :D

Kamizelka szturmowa do d...py moim zdaniem latarka z przodu bedzie krepowac ruchy prz poscibu i przy przechodzeniu przez siatke murek itp nawet dobrze sie nieschyli reszta chyba oki

hmmm.....zamiast nowych mundurków, mogliby im dać podwyżki,żeby zmotywować ich do pracy, ale ....miłej pracy panowie policjanci :-))

Policja to policja a nie ochroniarze, a te nowe wdzianka to zbyt bardzo ich przypominaja

WYGLĄDAJĄ BARDZIEJ JAK KURTKI,ALE I TAK JEST GIT.

Teraz w Policji beda pracoac dreesiaze????? ee cos mi tu nie pasi haha nie zaufam im lol

Teraz to oni wyglądają jak jacyś budowlańce...zobaczysz takiego i co pomyłka??hehe nie podoba mi sie i tyle

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.