piątek, 8 grudnia 2023

Kraj

Noc Sylwestrowa w Ełku

Noc sylwestrowa w Ełku przebiegła dość spokojnie, nie odnotowano w tym czasie poważniejszych zdarzeń kryminalnych, zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących. Jednak ełccy policjanci mieli sporo pracy, aż 45 razy wyjeżdżali na interwencje domowe oraz w miejscach publicznych.Jak co roku ełccy policjanci dbali o to, abyśmy mogli spokojnie przywitać Nowy Rok. W noc sylwestrową nad naszym bezpieczeństwem czuwały wzmożone siły policyjne. Dzięki temu ta wyjątkowa noc przebiegła dość spokojnie, nie doszło do poważniejszych zdarzeń kryminalnych. Ełccy policjanci jednak w tym czasie mieli sporo pracy, interweniowali, aż 45 razy, najczęściej w związku z awanturami domowymi, zakłóceniem ładu i porządku publicznego oraz zniszczeniem mienia. Przyczyną interwencji był przede wszystkim alkohol. Do wytrzeźwienia odizolowano 10 osób nietrzeźwych.

W pierwszy dzień 2009r. zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców. Tego dnia na trasie między miejscowością Zdunki, a Niedźwiedzkie doszło do niegroźnego w skutkach wypadku drogowego. Kierująca samochodem marki BMW 18 letnia mieszkanka Ełku nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego podczas wyprzedzania straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu wywracając pojazd i uderzając w drzewo. W wyniku zdarzenia jedna z pasażerek doznała lekkich obrażeń.

podkom. Agata Jonik

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.