Wiadomości

  • 40 komentarzy
  • 15820 wyświetleń

Nietrzeźwy grabarz


Na cmentarz przybył kondukt pogrzebowy, ale zamiast wykopanego grobu zastali nietrzeźwego grabarza.

Wczoraj na cmentarzu parafialnym w Grajewie doszło do niecodziennego zdarzenia. Uczestnik ceremonii pogrzebowej poinformował dyżurnego grajewskiej komendy, że osoba która jest odpowiedzialna za wykopanie grobu nie zrobiła tego, w dodatku jest nietrzeźwa. Natychmiast na miejsce udali się policjanci. Okazało się, że  51 – letni grabarz był pijany. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna twierdził,  że doszło do nieporozumienia w sprawie terminu pogrzebu, który miał się odbyć rzekomo w piątek. -  informuje KPP w Grajewie

Grozi mu kara aresztu albo grzywny.

Komentarze (40)

Tylko to bylo na cmentarzu parafialnym a zdjecie jest cmentarza kumnalnego

nie rozumiem po co ten rozgłos...? rodzina zmarłego powinna dopilnować, zainteresować sie czy dół został wykopany, ten grabarz jest tylko człowiekiem i ma prawo sie pomylić. Nie dziwie się mu że był wypity.. ten zawód nie należy do przyjemnych.

Nietrzeźwy grabarz,a kiedy on był trzeźwy ??

Zimno było to musiał się rozgrzać a że ziemia twarda to przy łopacie się nie dało wiec walnął sobie setke

no chlop kopal dol sie zmeczyl pewno

To se grabarz nagrabił

Nie dziwmy się, to jest Grajewo.

A co on mial tam zamarznac szkoda chlopa.

no ludzie nie robcie komedii z pogrzebu

cyrki się dzieją w tym Grajewie..

Dobre to kurna bardo dobre az browara wypije za tego grabarza .........

ale dlaczego rodzina przed pochowaniem nie sprawdziła

do obrońca: ciekawe czy ty w takiej chwili miała/miałbyś głowę do tego żeby pilnować takich rzeczy. płacisz za wykopanie to ma być zrobiobne. chyba nikt nie bedzie sprawdzal czy durny grabarz sie napił. jego obowiązkiem jest zrobić co do niego należy i tak samo sie zachować.wstyd!

On niech dziękuje Bogu że ja mu nic nie zrobiłem jak
uczestniczyłem w pogrzebie i szukałem jego.A On proszę sobie wyobrazić leżał pijany w sztok w swojej pakamerze.

Zdrowie grabarza !!!!

dlaczego rodzina miala by sprawdzac czy dol wykopany?? zleca sie miejsce date,nie widzialam zeby rodzina godzine przed pogrzebem biegla na cmentarz,zazwyczaj ten czas spedza sie na zegnaniu bliskiej osoby...

no nareszcie proboszcz otworzy oczy,co u niego na cmentarzu się dzieje,jeszcze zrobić porządek z organistą i będzie wszystko ok.

Szok! powinien być zwolniony i jego pracodawca powinien ponieść konsekwencje poważne!.To poniżenie i brak szacunku dla zmarłego i jego rodziny. No czystko jak w Karierze Nikosia Dyzmy

Polak nie kaktus, pić musi. Pozdrowienia dla Grabarza !

Dokladnie jak u Nikosia ;a tak na powaznie to zwoilnic grabarza nie odpowiedzialny ...niech pije w domu a nie w pracy !!

Każdy popełnia błędy nawet taki nieszczęsny grabarz.!!!!!Xd!!!!!

ktoś pewnie na jego pracę czycha

BO to jeden Grabarz se nagrabił ,w Grajewie.

bo to polska i tu się pije.

Eh..Co tu się wyrabia w tym Grajewie . Żal po prostu Żal ! . Powinni tego grabarza,zwolnić! Pijactwo nie wchodzi w rachubę !
Do obrońcy :
Nigdy jeszcze nie słyszałam,aby rodzina przed pogrzebem pilnowała czy dół wykopano..żal.. Zleca się Miejsce i Czas i to należy do obowiązków Grabarza!

Współczuję Rodzinie,takie cuś..xd

a od kiedy to trzeba chodzic i sprawdzac czy mial zrobic co bylo mu dane , nieprzesadzajcie ludzie. nawalil i to konkretnie, normalnie czlowiek niema tupet

W taki mróz (sznaps) to jak lekarstwo, biedak mial zamarznąć

Bo to Grajewo. Syf jakich mało. Dobrze że się z niego wyrwałem. Grajewo syf i burdel

to jest człowiek a taka praca do przyjemnych nie należy więc poco tyle hałasu stało się więcej tak nie zrobi

No tak od razu pochowajcie tego grabarza!!!!!Wstyd!! Nie potrafię zrozumieć ludzi którzy oskarżają człowieka ,któremu podwinęła się noga...Ludzie zdarza się popełnić błąd każdemu z nas,czy oskarżając sami jesteście bez winy? Nic w życiu nie zrobiliście złego?Nie obraniam go lecz i nie oskarżam!!Przykro patrzeć na to,że nikt nie widzi siebie tylko weszliscie na tego człowieka-bo jak mówią słowa...CZŁOWIEK JEST OMYLNY.Postawcie się w jego sytuacji -on poniesie teraz za to karę ,więc nie dobijajcie mu gwozdzia do trumny...

rozgrzać? darujcie nawet mrozu nie ma! nic go nieusprawiedliwia ciekawe czy każdy z was byłby takim obrońcą gdyby taka sytuacja was dotyczyla.

a pomyślcie o rodzinie zmarłego która za wykopanie grobu zapłaciła i to nie małe pieniądze

no no grabarza będziemy mieli nowego po aferze a kiedy organista się zmieni ?

do m. >> byłem w takiej sytuacji i wszystkiego dopilnowałem. Poszedłem sprawdzić kilka godzin przed pogrzebem (w moim przypadku rano). Nic mi się nie stało jak się trochę zainteresowałem a kilka minut i tak mnie nie zbawiło. Dowiedziałem się że dół został wykopany i byłem pewien że jest wszystko w porządku.

Omg. Macie problem. piszecie, ze czego rodzina miała sprawdzać jak to tylko " grabarz" to tez jest zawód. ciekawe jaki wy wykonujecie; )
miał prawo sie pomylić.

"ale go otlukuja dzisiaj..."a mogł chlop jezdzic dalej..." po tym cmentarzu :P weteran a tak zkiepscil sprawe :/

a jestem ciekaw kto go zwolni jak to jego firma :) jedyny proboszcz moze byc niezadowolony bo on przez niego jest wynajety... ale jak to mowia... ..

ktos czycha na posadkę grabarza,to współczuję i powodzenia?!

Uwaga na przyszłego grabarza, bo jeśli nie pije to podejrzany.ha.ha........

Pianstwo grabarza na cmentarzu trwa od dawna,wiedzialo o tym duzo ludzi ,slyszano nawet spiewy dochodzace z pakamery.Dziwi mnie ze rodzina denata nie sprawdzila czy dol jest wykopany przecierz to ich pogrzeb nie sasiada.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.