Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 5388 wyświetleń

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu

22 września 2022 roku około godziny 9:20 ełccy strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem ciężarówki i samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło na DK16 Ełk - Orzysz na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do miejscowości Bartosze.


Na miejscu okazało się, że po uderzeniu pojazd osobowy dachował w rowie. W środku znajdowała się 26-letnia kobieta, którą uwolnili strażacy Poszkodowana kierująca została przetransportowana do szpitala z obrażeniami kończyn. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń.


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-letnia kobieta na skrzyżowaniu drogi DK16 z drogą na Bartosze nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla kierującego samochodem ciężarowym jadącego z Ełku w kierunku Orzysza. Kierowcy byli trzeźwi.


W działaniach udział brały 4 zastępy z JRG Ełk, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja.

 


Zdjęcia: Marcin Waszkiewicz
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ełku

poniedziałek, 3 października 2022

Finał Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich 2022

poniedziałek, 3 października 2022

Grajewo. Ogłoszeniu o przetargu

Komentarze (8)

Brawura. Az brak słow.

Prawie zdążyła ale prawie robi dużą różnicę

no tak daleko by nie miała za 100 metrów cmentarz

Zastanów się chwilę zanim wyślesz komentarz, każdego może spotkać taka sytuacja, żyjemy w bardzo trudnych czasach, przytłoczeni pracą, presją czasu, zmartwieniami, nadmiarem codziennych obowiązków, covid również osłabia nasz organizm i naszą percepcję, a tego nikt nie bada, wystarczy chwila spowolnionego myślenia. Dziękujmy Bogu, że nikt nie zginął.

Słusznie. To prawda. Cały czas gonimy ten czas a w ciasz go mało. Kobieta ma więcej na głowie niż facet. A to tylko jazda moment nieowagi i bęc.

No właśnie gdzieś wiecznie pędzimy, się spieszymy.

Panie Barbara, droga to nie wyjście na spacer , jeśli przytalczaja Ciebie problemy, nie radzisz sobie to można udac się do lekarza, napewno coś doradzi, jestem kierowca zawodowym i wiem co niektórzy czynią na drodze , tu nie ma mowy na pomyłki, zły stan zdrowia czy samopoczucia, tu masz jedno życie, masz wątpliwości, źle się czuje to nie wsiadam za kółko , nie ma mowy o pomylce, kierowca ciężarówki również ma rodzinę, współczucie obu kierującym, więcej rozwagi na drodze , pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.