Kraj

  • 1 komentarzy
  • 2214 wyświetleń

Narkotyki w Ełku

KPP Ełk

Trzy osoby zatrzymane za przestępstwa narkotykowe


Kryminalni zatrzymali na terenie Ełku trzy osoby wieku od 28 do 30 lat, którym prokurator już postawił zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, wprowadzania ich do obrotu oraz handlu tymi środkami.  Sprawa cały czas jest w toku i ma charakter rozwojowy.  Do tej pory funkcjonariusze zabezpieczyli 125 gramów marihuany, amfetaminy i innych narkotyków.

Policjanci z zespołu do walki z przestępczością narkotykową pracują z prokuratorem już od tygodnia. Zaczęło się od zatrzymania 28-latka w jego mieszkaniu. W trakcie przeszukania pomieszczeń policjanci zabezpieczyli narkotyki. Na tym nie skończyły się jednak działania funkcjonariuszy. W kolejnych dniach policjanci zatrzymali dwie osoby w wieku 28 i 30 lat. Przy nich również znaleziono narkotyki w postaci marihuany, amfetaminy i innych środków. Prokurator przedstawił wszystkim zatrzymanym zarzuty za przestępstwa narkotykowe, w tym za posiadanie znacznych ilości środków zabronionych, wprowadzanie ich do obrotu oraz handel.  Ponadto wobec wszystkich podejrzanych zastosowano dozory policyjne i poręczenia majątkowe.
Sprawa ma charakter rozwojowy. Śledczy nie wykluczają dalszych zatrzymań osób i kolejnych prokuratorskich zarzutów.

Komentarze (1)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.