niedziela, 14 kwietnia 2024

Sport

  • 8 komentarzy
  • 11809 wyświetleń

MLEKPOL – WSFiZ 3 : 2

MŁODZIEŻ MLEKPOLU MOSiR GRAJEWO WYGRAŁA W III LIDZE


   Bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy Mlekpolu MOSiR Grajewo w trzecioligowym siatkarskim spotkaniu z wyżej notowaną ekipą Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania – Uniwersytet w Białymstoku wygrywając po pięciosetowej walce o ligowe punkty.
   Mecz rozpoczął się od niewysokiej wygranej w pierwszym secie, bo goście nie radzili sobie z zatrzymaniem akcji młodych zawodników z grajewskiej drużyny. Na początku drugiego seta goście odskoczyli na kilka punktów i nie pozwolili sobie na odebranie zwycięstwa. Podobnie było w następnym i gospodarzom nie udało się mimo walki w końcówce na odrobienie strat. W czwartym secie to Mlekpol rozpoczął udanie, a goście gonili ale bezskutecznie. W taebreku gospodarze od początku mieli kilka punktów przewagi i nie dali sobie odebrać wygranego meczu. Tym samym młodzież godnie zastąpiła rutyniarzy i pokazała, że można na nich liczyć w następnym sezonie.
   A okazja już w najbliższy czwartek 25 II bowiem Mlekpol podejmuje u siebie w ostatnim ligowym meczu Biebrzę Lipsk. Początek w hali sportowej MOSiR o godz. 20.
                                                                                                                                          WJ
MLEKPOL MOSiR GRAJEWO – WSFiZ UwB Białystok 3 : 2 (25:23, 21:25, 23:25, 25:20, 15:11)

MLEKPOL MOSiR: Adam Odlanicki, Marcin Tyszkowski, Łukasz Piwko, Mateusz Walejewski, Tomasz Zyskowski, Patryk Kleszczewski, Mirosław Mieczkowski – libero oraz Bogusław Wszeborowski, Filip Koniecko, Marek Adamkiewicz – grający trener.
WSFiZ – UwB:  Bartosz Kasperowicz, Krzysztof Lacek, Michał Świrydowicz, Piotr Antoniuk, Karol Zalewski, Łukasz Babińczuk, Robert Szydło – libero oraz Damian Sidoruk, Zbigniew Rafałko, Artur Stefanowicz. Trener: Jerzy Nowik.
Sędziowali: I sędzia – Marek Duchnowski, II sędzia – Mariusz Wielgat, sekretarz – Andrzej Mścichowski (wszyscy Grajewo).

środa, 10 kwietnia 2024

BIEG WILKA 2024

Komentarze (8)

brawo chłopaki ;))

a zdjęcia?????????

moze przynajmniej z czwartku będą ;/

mlekpol ma drugi zespół skąd ci juniorzy?

Piękny mecz ! Brawo ! Będą może zdjęcia z meczu ?

Siatkarze Kadeci MOSIR Grajewo jadą na 1/8 mistrzostw polski do międzyczecza podlaskiego

GDZIE SĄ ZDJĘCIAAAAAAAAAAAAAAAAAA?????????

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.