piątek, 27 stycznia 2023

Szczuczyn

Mikołajki z MDK

    Miejski Dom Kultury w Szczuczynie był organizatorem tradycyjnych Mikołajek. Imprezę otworzył Burmistrz Szczuczyna – Artur Kuczyński. Dokonano podsumowania plonu konkursu plastycznego „Mój Mikołaj”. Nagrody zwycięzcom wręczali: Burmistrz Szczuczyna, ksiądz Robert Zieliński, Dyrektor MDK Janusz Marcinkiewicz oraz Krystyna Rosłoniewska i Katarzyna Ziental.  
Przed zebranymi wystąpiły dziecięce zespoły artystyczne działające w placówce: „Mali Szczuczyniacy” prowadzony przez Andrzeja Szabelskiego oraz „Żylety” pod kierunkiem Moniki Czaplickiej i Eweliny Modzelewskiej.


Przybyły Mikołaj – Piotr Kaliszewski wręczył paczki dzieciom z kół zainteresowań. Wszyscy uczestnicy imprezy byli częstowani słodyczami i napojami ufundowanymi przez sponsorów. Była też wata cukrowa, popcorn dla dzieci i dorosłych, konkursy i zabawy. Prowadzili je Halina Wasilewska i Andrzej Szabelski. Połowę sali zajmowały 3 urządzenia pneumatyczne tzw. skakance z których korzystały z wielką radością dzieci.


Imprezę sponsorowali: Urząd Miejski w Szczuczynie, Spółdzielnia Mlekpol w Grajewie, Arhelan Burzyńscy – Bielsk Podlaski, Biedronka w Szczuczynie, Od i do Adam Jóźwik, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczuczynie, PSS Społem w Grajewie, Piotr Kurzątkowski, Piekarnia Konopki.

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.