środa, 17 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 15 komentarzy
  • 12987 wyświetleń

Magdalena Borchert i inni

                         Magdalena Borchert od czterech lat jestem wolontariuszką i bezinteresownie pomagam ludziom. W świetlicy  "Promyk" na Osiedlu  Centrum przy   bloku 38a pełni tam z innymi  regularne dyżury podczas których pomaga w sprawowaniu opieki nad uczniami, prowadzi zajęcia, a także wychodzi razem z dzieciakami na spacery, organizuje gry i zabawy. Kolejnym miejscem, w którym próbuje pomóc innym  jest świetlica w Klubie Seniora.

"Założyłam od tego roku szkolnego koło wolontariatu w ZS1. Cieszę się, ponieważ jest wiele osób chętnych pomagać innym. Razem możemy więcej, wraz z kolegą z wolontariatu założyliśmy nawet naszą stronkę  http://wolontariatgrajewo.w.interia.pl/ .  Głównie pomagamy w świetlicy "Promyk" na os. Centrum 38a . Tylko, że nie mamy sponsora i ciągle poszukujemy osób zainteresowanych wolontariatem i dlatego właśnie chciałabym poprosić o to, aby na e-Grajewo ukazał się jakiś wpis, który pokaże ludziom, że nie wszyscy Grajewianie są egoistami i że jest koło wolontariuszy, którzy chcą polepszyć naszą sytuację.
GG 1744132
foto: świetlica "Promyk"
 


e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejny sukces "Jedynki"

Komentarze (15)

chciała bym sie was zapytac czy mozna by było dołonczyc do tego wolontarjatu
bardzo prosiła bym o odpowiedz

ooo magda zazdroszcze ci tes chciałabym pomagac innym, szczególnie dzieciom.ale pierwszy raz słysze o twoim wolotariacie.

Gosia, trzymam kciuki i wierzę, że wszystko się uda - dla chcącego nic trudnego :P Powodzonka i pozdrów dzieciaki.(nie wchodźcie Gosi na głowę:])

Sorki nie Gosia tylko Madzia - za dużo czasu nad książkami


Około 2,5 roku temu pomagałam tym dzieciom odrabiać lekcje spędzałam z nimi dużo czasu było fajnie dzieci były mile szkoda mi ich jest, bo pochodzą z biednych rodzin i sa słabi w nauce. W domu nie maja, co jeść zapewne a tam codziennie kanapki z margaryna paprykarzem dżemem lub pasztetem. Od czasu do czasu ja z koleżankami i wychowawczynią przynosiliśmy im cos słodkiego np. ciasto lub cukierki. Nie wiem, kto teraz pomaga tym dzieciom. Proszę pomórzcie im, bo naprawdę warto. Nie trzeba myśleć tylko o sobie, ale tez o innych. Może cos takiego wam lub waszym dzieciom się przydarzy, dlatego warto jest pomóc

Cześć!!

Do "k" : Jasne, czekam na wiadomośc od Ciebie na gg .. oto nr 1744132

Dziękuję Wam wszystkim !!!

super !!!!!!!!!!!!! więcej takich pomysłów i takich ludzi :) 3maj sie madzia

Madzia jest świetna jest prawie święta ma duże serducho i pomaga dzieciom pozdro dla ciebie, trzymaj tak dalej

Madziu 3maj sie mocno i powodzenia

Madzia jest kochana tak trzymaj dasz rade wiem ze sie boisz troszke bo to duzy obowiazek ale wazne ze wierzysz w siebie i ludzie wokól tez w Ciebie wierza:* Te dzieciaki potrzebuja pomocy a Ty robisz wszystko co mozesz no i inni rowniez pozdro trzymaj cieplutko :*:*

przepraszam, ale podany nr gg nie działa, więc jak ktoś chcesz do nas przyłączyć, to piszcie na moje gygy : 1910256 ... CZEKAM :)

hehe.. Tak MaDzia ma wielKie sercee :) hehe .. dobrze ze sa jeszcze tacy ludzie.. tez nalezalam do wolontariuszek..i milo bylo pomagac innym ale niestety teraz nie mam na to czasu.. :( Pzdr Madziu trzym siem :*

A co ja będę mówił dziewczyna ma serce mocno bijące.
3maj się SIOSTRA

Witam!
Mam na nazwisko Borchert. Chciałabym nawiązać kontakt z Magdaleną.
Powodem mojego zainteresowania jest zbieżność nazwisk. Nasze nazwisko
jest mało popularne.
Jstnieje więc możliwość, że jesteśmy spokrewnione. Bardzo zależy mi
na ustaleniu związków rodzinnych. W Grajewie mam rodzinę, ale od
strony matki - Nadolni.
Tym bardziej dziwi mnie zbieg okoliczności.
Pozdrawiam Magdalenę Borchert
Beata Borchert ze Szczecina


KONTAKT:

bata70@o2.pl , tel.511677581

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.