Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 11245 wyświetleń

Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 17.09 br. w Szkole Podstawowej nr 2 w Grajewie odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Po odsłuchaniu hymnu narodowego podczas, którego uczniowie starszych klas wprowadzili sztandar SP2 dyrektor szkoły Urszula Mazurek powitała zgromadzonych :

- Witam państwa bardzo serdecznie. Witam Was drodzy uczniowie – jacy jesteście piękni i dzielni, nikt nie płacze, wszyscy uśmiechnięci, bo wreszcie staniecie się prawdziwymi uczniami tej szkoły. Chciałabym zapewnić, że w razie jakichkolwiek problemów możecie liczyć na pomoc wychowawców. Życzę rodzicom spełnienia marzeń i oczekiwań wobec swoich dzieci – myślę, że w naszej szkole to się uda.

Pierwszakom dodali otuchy i pewności także starsi koledzy - przedstawiciele samorządu uczniowskiego - życząc powodzenia i sukcesów, obiecując pomoc. Uświadamiając również, że najważniejszym obowiązkiem ucznia jest nauka.

Najmłodsi powtórzyli słowa przysięgi : "Ślubuję być dobrym uczniem i dbać o honor mojej szkoły i klasy, będę uczył się dobrze, służył pomocą słabszym, słuchał nauczycielki. Postawą swoją będę sprawiał radość wychowawcom i rodzicom, by wyrosnąć na dobrego człowieka i wzorowego Polaka. Ślubuję." Po tych słowach zostali pasowani na prawdziwych uczniów Szkoły Podstawowej nr 2.

Galeria zdjęć


e-Grajewo.pl

wtorek, 6 czerwca 2023

Odlotowe Suwałki AIR SHOW 2023

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Wojewodzin. "Bal Pożegnalny"

Komentarze (4)

najładniejsze slubowanie !!! szkoła sp.2 jest zajefajna superrrrrrrrrrr inne szkoły chowaja się przy dwójce Dzieciaki mają mundurki granatowe i bardzo ładne a nie jakieś badziewie Brawo PANI DYREKTOR aby tak dalej .Te maluchy z pierwszych klas są superanckie

a juz, czuj sie. chciales powiedziec, ze dwojka sie chowa przy JEDYNCE. bo to w zsm nr 1 jest najlepiej... i najfajniej

hahah śmieszmy jestes!! ja jestem za *Kamilem* bo 6 lat uczyłam sie w sp2 i wiem jak tam jest hehe a Pani Mazurek ma dobry gust hehe te mundurki sa ładne a nie jakaś spleśniała zielen hahah. 3majcie sie dzieciaki ;p;p miłek nauki :*:*

sory pomyliło mi sie z gimnazjum hehe

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.