Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 13256 wyświetleń

LO bez barier

Przechodniom bardzo podoba się wygląd ul. Mickiewicza od strony Zespołu Szkół nr 1 w Grajewie. Nie wszyscy potrafią powiedzieć dokładnie co się zmieniło (szczególnie ci, którzy dawno tędy nie przechodzili). Jednak zgodnie twierdzą, że jest zdecydowanie lepiej niż było.

Od Szkoły Podstawowej nr 2 do przedsiębiorstwa "Raj" został ułożony nowy chodnik i wypełnione miejsce po zdjętym sprzed "ogólniaka" ogrodzeniu. Prace wykonało grajewskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych. Ogrodzenie już nie wróci, wymogi bezpieczeństwa, czyli oddzielenie od ulicy, są spełnione – przy krawężniku stoją słupki połączone łańcuchami.

e-Grajewo.pl

wtorek, 23 lipca 2024

Ogłoszenie UM w Grajewie

Komentarze (15)

Naprawdę jest dużo lepiej! bravo dla pomysłodawcy!!! Dać mu chleba z MASŁEM ;)

Sorr "...." ale chleb z masłem ty Ty będziesz jadł/a, pod warunkiem że Tobie na to starczy grosza
Pozdrawiam

a ile kosztował chodnik??

taka mala rzecz a tak wasz cieszy inwestycja na miare EUROPY

Chodniki na ulicy Strażackiej są w dużo gorszym stanie a nikt tym sie nie zainteresuje.Ludzie wolą iśc po ulicy niż chodnikiem,ponieważ jest w tak złym stanie.Fajnie że zrobili chodnik pod LO ale są i inne miejsca w których należy zrobić chodniki.
Pozdrawiam

wkoncu niezla droga juz sobie nogi nie polame bo wczesniej zabic sie mozna bylo;/

Przynajmniej teraz się nikt nie zabije jak bd szedł....
Tzw. to jest moja droga do szkoły... :)
Więc pomysłodawcom dziękujemy...

"LO bez barier"? Bez przesady. Bez barier byłoby wtedy, gdyby nie było tego 10-cio cm. różnicy wysokości między głównym chodnikiem (ułożonym) a tym na terenie LO. Ciekawe jak w sposób łatwy i "bez barier'' miałby wjechać tam ktoś np na wózku

A co z chodnikiem na DWORNEJ

chipa- myślę, ze już wiesz w jaki sposób wjedzie tam ktoś na wózku
Oczywiście stopień na pozostałym fragmencie przejścia jest pewnym problemem- ale 10 cm to mniej niż przy typowych schodach- nie powinna to więc być jakaś duża uciążliwość.

aj-no tak pewnie-wjechać na teren łatwo-bo się zeskakuje-ale wjechać-to juz całkiem inna bajka by była-nie do pokonania dla niepełnosprawnych. A to że rzeczywiście TERAZ ktoś się tym już zajął-to super:P nowe fotki e-grajewo powinno dodać

Od początku ten zjazd był zaplanowany - jakoś tak z harmonogramu prac przyjętego przez PUK wynikało, że najpierw chodnik, potem podjazd.
Zresztą- mało to ważne, kiedy- grunt, że jednak jest.

to ile kosztuje ta inwestycja?

fajnie, że chodnik nowy ale popieram zdanie chipy. dla niepełnosprawnych to może być problem. przydałaby się przynajmniej przy tym jakaś barierka, której można byłoby się złapać. z wózkiem nie da rady, a nawet starszym ludziom trudniej

Podjazd o długości 1,2 m i kącie nachylenia ok.10 stopni z barierką? Interesujący pomysł;-)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.