środa, 17 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 8719 wyświetleń

Laureatka z Wojewodzina

Uczennica klasy V Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół w Wojewodzinie Dorota Kamińska w marcu br. została laureatką konkursu, "Młode pokolenie województwa podlaskiego wobec wyzwań współczesności", organizowanego przez Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Białymstoku i Towarzystwo Ekonomiczne oddział w Białymstoku.

W nagrodę za II miejsce Dorota będzie mogła za darmo studiować w tej uczelni. Została zwolniona z opłat czesnego za pełny cykl studiów.

Przedmiotem konkursu była pisemna praca, w której głównym celem było odnalezienie się młodego człowieka w nowych warunkach społeczno-gospodarczych oraz sprecyzowanie jego roli w coraz bardziej intrygującym świecie. Autorka pracy pisała także o zainteresowaniach młodzieży, o bezrobociu w Podlaskiem oraz o emigracji młodych za granicę. Przybliżyła tez problemy ekonomiczne i psychologiczne, z jakimi borykają się jej rówieśnicy.

Rada Pedagogiczna, dyrekcja i koledzy serdecznie Dorocie gratulujemy.
Życzymy jej - już tylko zdania matury.

wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejny sukces "Jedynki"

Komentarze (6)

Takiej to dobrze! Gratulacje. Teraz masz kłopot. Musisz tam iść.

a czemu nie pokaliście jej zdjęcia tylko szkołę ? ludzie .... !!

serdeczne podziekowania dla pani pedagog ktora napisała tą prace

Do nk: Zastanów się nad tym co napisałeś! Skoro nie wiesz jak było to w ogóle się nie wypowiadaj! Mimo wszystko gratulacje dla Dody!

Do nk: Zastanów się nad tym co napisałeś! Skoro nie wiesz jak było to w ogóle się nie wypowiadaj! Mimo wszystko gratulacje dla Dody!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.