Wiadomości

  • 24 komentarzy
  • 4640 wyświetleń

Ktoś strzelał do bocianów pod Sokółką

Ta sprawa zbulwersowała internautów, którzy oglądają transmisję live z gniazda bocianów pod Sokółką. Ktoś strzelał do ptaków, które od wielu miesięcy siedzą na gnieździe przy jednym z gospodarstw we wsi Bobrowniki.


Strzały zarejestrowała kamera.


Spośród sześciu bocianów dwa zostały ranne. Jak poinformował nas Wojciech Rećko, którego gospodarstwo znajduje się przy gnieździe, jednego rannego ptaka udało się przetransportować do lecznicy w Białymstoku i weterynarze udzielili mu pomocy. Drugi bocian, który ma zranioną nogę, leży obecnie w gnieździe, a gospodarze będą próbowali go zdjąć i również udzielić pomocy.

 

piątek, 30 września 2022

Podwyżki czynszu w SMLW

piątek, 30 września 2022

Łomża. XXIII Mikrolotowe Mistrzostwa 2022

Komentarze (24)

Co najmniej dziwna historia. Bociany to ptaki objęte ścisłą ochroną. Czekam na porządne, staranne śledztwo. Zacząłbym - tradycyjnie - od tych, którzy na tym wydarzeniu skorzystali. Is fecit, cui prodest.

To lewactwo i aborcjoności bo oni myślą że bociany dzieci przynoszą!

To gospodarz nic nie zauważył?

Co za bydlaka.Takiego odrazu do kamieniołomu i bez wody i jedzenia .Szok

Co za zwyrodnialec. Oby policja nie odpusciła i sprawca został ujety. A kara powinna byc na tyle surowa by dla innych była przestroga. Ludzie to jednak ,,trudny" gatunek.

Gdybym złapała tego, kto to zrobił, to bym mu nogi z d. powyrywała.

A jak u nas strzelają do kotów to takiego echa nie było, sprawcy wskazani a policja nic nie robi z tym. Legaty, najlepiej chować się po krzakach albo siedzieć nad rzeką.

I takim zwyrodnialcom życzę, aby spotkał ich taki sam los. Jak chcą debile strzelać, niech jadą za wschodnią granicę i pokażą jacy są odważni. Przynajmniej na coś się przydadzą. W przeciwnym razie nadają się tylko na mięso dla hien.

Zwyrodnialec.... matka bociankow "zaginęła" i nie znaleziono jej nawet martwej... dziwne? dziwnie się układają elementy układanki, uważam, że policja należycie się tym zajmie

Okoliczni mieszkańcy pewnie już wiedzą który to jest takim zwyrodnialcem. Kara musi być nieuchronna, ponieważ czyn zasługuje na najwyższe potępienie. Celowo zniszczone zostało zdrowie bocianów, które spokojnie sobie żyły, wspierane przy pomocy wspaniałej rodziny gospodarzy. Boćki niebawem odleciałyby do ciepłych krajów. Oby udało się je uratować. Bociany w naszym kraju są pod ochroną.

Takiemu zwyrodnialcowi genitalia żywcem wyrwać.

Proszę odpowiednie służby o wnikliwe zbadanie sprawy i doprowadzenie złoczyńcy przed oblicze sądu .

Przez takiego bandziora jeden ptak cierpi w schronisku, zabrany od swoich i nie może chodzić już od 9 dni, a drugi biedak cierpi w gnieździe od piątku. Mam nadzieję że policja się przyłoży i ustali tego chojraka i umieści gdzie jego miejsce po 3 lata za każdego bocianka.

Wspaniali Gospodarze od 20 lat opiekują się bocianami. Udostępniają kanał na YouTube z relacją z bocianiego gniazda. To ludzie o wielkim sercu. Mam nadzieję, że sprawcą zostanie ujęty i ukarany.

Łzy się cisną na oczy... DLACZEGO?! Trudno patrzeć na cierpienie tego stworzenia. Mam nadzieję, że policja zrobi wszystko, by ten psychopata został należycie ukarany.
Wielki szacunek dla Gospodarzy.

Zasądzić surowy wyrok i strzelić sprawcy w kolanko dla przykładu.

Marysia: no a może to był zwyrodnialec rodzaju żeńskiego i wtedy mógłby być spory problem z wyrwaniem genitaliów. Chociaż, przy dzisiejszych technologiach..

oh boze biedny ptak jak oni tak mogli - wezcie sie wreszcie za powazne tematy, pomaganie ludziom a nie bzdury o bocianach

? Analfabeta piszący ?oh boze? byłby skłonny popełnić mord na bocianach, mimo że deklaruje pomoc ludziom (żeby inni pomagali). Nie dziwmy się takiemu, który nie szanuje języka polskiego, a nawet Boga.
? Skąd Marysia wie, że zwyrodnialec ma genitalia - That is the question.

"oh boze" z takimi jak ty nie chciałabym nawet spojrzenia wymienić, a o poruszaniu jakiegokolwiek tematu nie mogłoby być mowy. Tacy jak ty w ogóle nie powinni istnieć !

oh boże gdzie ty masz rozum chyba w d....e??????

Komuś takiemu powinni mózg dać do naprawy. Zwyrodnialcy

Śledzę to gniazdo drugi rok. Piszę z Wielkopolski. To straszne, Państwo Gospodarze po stracie samicy jeszcze bardziej zaangażowali się w pomoc bociankom. Internauci również pomogli, aby zapewnić dostateczną ilość pokarmu. Łzy się same do oczu spływały. Nie rozumiem komentarza, że to tylko bocian. Młody w Poczopku powoli zdrowieje, drugi nie pozwolił się złapać i niepełnosprawny odleciał.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.