wtorek, 27 lutego 2024

997

  • 1 komentarzy
  • 9449 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO od 02-08.05.2005r.

1. Kradzież mieszkaniowa
W dniu 5 maja 2005r. ok. godz. 12.00 nieustaleni dotychczas sprawcy weszli do domu i wykorzystując nieuwagę domowników dokonali kradzieży pieniędzy w kwocie ok. 1200 zł. Jak ustalono na podstawie zeznań świadków mogły to być kobiety narodowości romskiej oferujące w tej samej miejscowości do sprzedaży art. gospodarstwa domowego.

2. Kradzież mienia
W dniu 05.05.2005r. przedstawiciel zakładu elektroenergetycznego w Ełku powiadomił o kradzieży obciążników ze słupa naciągającego trakcję elektryczną na trasie Grajewo – Prostki. W wyniku działań policjantów KPP Grajewo sprawcy kradzieży zostali ustaleni, a następnie zatrzymani, natomiast obciążniki odnaleziono w pomieszczeniu gospodarczym jednego ze sprawców. Kradzieży dokonało dwóch nieletnich wspólnie z jednym z dorosłym.

3. Kradzież paliwa
W dniu 06.05.2005 r. na stacji paliw w Grajewie przy ul. Kopernika nieustalony dotychczas sprawca zatankował paliwo do samochodu osobowego marki Fiat 126 p koloru białego z bagażnikiem na dachu, a następnie bez zapłacenia odjechał w kierunku centrum miasta. Mimo podjętych działań policyjnych nie zdołano ustalić miejsca ukrycia sprawcy.

4. Zdarzenie drogowe
W dniu 08.05.2005r. ok. godz. 17.00 na drodze 65 w pobliżu miejscowości Ruda doszło do wypadku drogowego w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. Sprawca kierujący samochodem osobowym marki Ford Mondeo zajechał drogę dla kierującej samochodem osobowym marki Toyota. Kobieta ratując się przed zderzenie zjechała do przydrożnego rowu, gdzie samochód dachował. Obrażenia odniosła kobieta oraz dziecko. Oboje trafili do szpitala w Grajewie.

W minionym tygodniu odnotowano 5 zdarzeń drogowych oraz zatrzymano 15 nietrzeźwych kierujących.

mł.asp. Andrzej Łagodziński KPP Grajewo


środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (1)

ma racje wjechał zatankował i wyjechał te kamerki co tam so to chyba niee działajo:]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.