Wiadomości

Kronika 998

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 12.02.2009 r. – 15.02.2009 r. na terenie powiatu grajewskiego zanotowano 4 zdarzenia, w tym 3 pożary i  1 miejscowe zagrożenie. Ogółem od początku roku zanotowano 67 zdarzeń, w tym 23 pożary,  44 miejscowe zagrożenia, alarmów fałszywych nie odnotowano. Ogólna ilość osób poszkodowanych  w powstałych zdarzeniach: 8 osób rannych i 1 śmiertelna.

W dniu 13.02.2009 r. o godz. 2318  na trasie Guty – Szczuczyn (droga krajowa nr 61), w wyniku niedostosowania prędkości jazdy do panujących warunków na drodze, kierująca samochodem marki Toyota Yaris straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do przydrożnego rowu a następnie auto przewróciło się na dach.. Pomocy medycznej poszkodowanej udzieliło przybyłe na miejsce pogotowie po czym została ona przewieziona do szpitala w Grajewie. Działania ratownicze trwające około półtorej godziny, prowadzone były przez zastęp PSP oraz zastęp OSP KSRG Szczuczyn. ( zdjęcie 1,2,3(
 
W dniu 14.02.2009 r. o godz. 2116 w miejscowości Flesze, zapaliły się sadze w przewodzie kominowym budynku jednorodzinnego. Przybyły na miejsce zastęp PSP podjął działania gaśnicze obejmujące wygaszenie paleniska pieca a następnie, przy użyciu sita kominowego, ugaszenie palącej się sadzy.
            

     Rzecznik prasowy  KP PSP Grajewo
                                    mł. bryg. Andrzej Jabłoński                                          

czwartek, 30 czerwca 2022

Kończy się budowa zapory na granicy

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.