niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 9747 wyświetleń

Kronika 998

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 20.10.2008 r. – 26.10.2008 r. na terenie powiatu grajewskiego zanotowano 5 zdarzeń, w tym 1 pożar oraz 4 miejscowe zagrożenia. Ogółem od początku roku zanotowano 675 zdarzeń, w tym 140 pożarów,  529 miejscowych zagrożeń oraz 6 alarmów fałszywych. Ogólna ilość  osób poszkodowanych w zdarzeniach to 100 osób, w tym  6 ofiar śmiertelnych.

W dniu 23.10.2008r o godz. 06.46 Powiatowe Stanowisko Kierowania w Grajewie otrzymało zgłoszenie, że na trasie Grajewo - Popowo (droga krajowa nr 61) doszło do zderzenia samochodu dostawczego Fiat Ducato z samochodem osobowym VW. W wyniku zderzenia trzy osoby, w tym dwoje dzieci zostało rannych i po udzieleniu pomocy medycznej przewiezionych do szpitala w Grajewie. W działaniach ratowniczych uczestniczył zastęp SRT z  JRG Grajewo.

W dniu 23.10.2008 r. o godz. 20.17 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Grajewie otrzymał informację, że w Grajewie na ul. Ełckiej doszło do zadymienia mieszkania  w budynku wielorodzinnym. Do zdarzenia zadysponowano zastęp GBA 2,5/24 z JRG Grajewo. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia przed dostępem osób postronnych oraz oddymili i przewietrzyli mieszkanie.

W dniu 24.10.2008 r. o godz. 14.36 Powiatowe Stanowisko Kierowania PSP w Grajewie otrzymało informacje o wypadku drogowym na trasie Szczuczyn – Niećkowo. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy Daewoo Lanos zderzył się z motorowerem. W wyniku zdarzenia kierujący motorowerem został ranny i przewieziony do szpitala w Grajewie. W działaniach ratowniczych uczestniczyły zastępy SRT z JRG Grajewo oraz SLRT z OSP KSRG Szczuczyn.
 
   

                                             Rzecznik prasowy  KP PSP Grajewo
                                    mł. bryg. Andrzej Jabłoński                                          

Komentarze (2)

Szczuczyn na pierwszym planie Brawo!!!

o co Ci chodzi "xx"? - przynajmniej byś się podpisał!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.