sobota, 25 czerwca 2022

Kraj

Kronika 997 Ełk

29.06.2009r.
Pijany jechał cudzym ciągnikiem

Noc w policyjnym areszcie spędził Andrzej K. 26-latek kompletnie pijany kierował cudzym ciągnikiem. Jego jazda zakończyła się w przydrożnym rowie. Teraz Andrzej K. za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwym i krótkotrwałe użycie ciągnika grozi mu kara nawet 5-letniego więzienia.

Z ustaleń policjantów wynika, że pijany Andrzej K. wszedł na cudzą posesję i wziął kluczyki od stojącego tam ciągnika. Następnie wsiadł za „kółko”, po czym ruszył na okoliczne pola i łąki. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. 26-latek wjechał do rowu i nie mógł się z niego wydostać. Gdy zauważyli to mieszkańcy pobliskiej miejscowości powiadomili o tym policję. Funkcjonariusze zatrzymali Andrzeja K. Badanie trzeźwości wykazało ponad jeden promil alkoholu w jego organizmie.

Teraz Andrzej K. za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwym i krótkotrwałe użycie ciągnika grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.
KPP w Ełku

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.