sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11991 wyświetleń

Kronika 997

18.04.2011 r.

Kolizja drogowa

O godzinie 7.22 dyżurny został poinformowany, że w rejonie wsi Wólka Mała na trasie 61 doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący autobusem mieszkaniec Grajewa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, podczas włączania się do ruchu i uderzył w fiata, którym kierowała mieszkanka Rajgrodu. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Kradzież sklepowa
Pracownik sklepu przy Konstytucji 3-go Maja w Grajewie poinformował dyżurnego o 11.42, że ujął sprawczynię kradzieży. Policjanci na miejscu ustalili, iż jest to mieszkanka Grajewa, która ukradła artykuły spożywcze na kwotę 52,38 zł. Kobieta otrzymała mandat karny.

19.04.2011 r.

Nietrzeźwy kierujący
O godz. 23.57 policjanci w Grajewie na ul. Wojska Polskiego zatrzymali do kontroli kierującego mercedesem. Okazało się, że 37 - letni mieszkaniec Grajewa jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu. Teraz za swoje postępowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

20.04.2011 r.

Kolizja drogowa

Dyżurny został poinformowany o 12.53, że na trasie Grajewo - Szczuczyn  doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący ciężarówką mieszkaniec Budziszek zasnął w czasie jazdy, zjechał do rowu i tam uderzył w drzewo. Kierujący trzeźwy, nie odniósł żadnych obrażeń ciała.

Osoba poszukiwana
Policjanci zatrzymali o godz. 18.05 49-letniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany na podstawie Nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Grajewie celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego.

21.04.2011 r.

Kolizja drogowa

O godz. 10.45 dyżurny został poinformowany, że na ulicy Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący lublinem - mieszkaniec Ełku nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i potrącił rowerzystę. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji otrzymał mandat karny.

22.04.2011 r.

Kolizja drogowa

Dyżurny został poinformowany o g. 20.19, że na stacji paliw przy ul. Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący samochodem m-ki Gaz - mieszkaniec Grajewa podczas manewru cofania uderzył w mercedesa, którym kierował mieszkaniec powiatu Kępno. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

Kolizja drogowa

O godz. 3.49 poinformowano dyżurnego,  że na trasie 61 w kierunku Szczuczyna doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący samochodem dostawczym obywatel Litwy zasnął za kierownicą, a następie wyjechał do przydrożnego rowy. Kierujący trzeźwy, nie doznał obrażeń ciała. Mężczyzna otrzymał mandat karny.

23.04.2011 r.

Kolizja drogowa

Dyżurnego Policji o godz. 11.03 poinformowano, że na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Kościuszki doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący mercedesem mieszkaniec Grajewa, podczas manewru cofania, uderzył w zaparkowanego passata. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Przywłaszczenie telefonu komórkowego
O godz. 13.00 dyżurny został poinformowany przez mieszkańca Grajewa, że około godziny 15.00 nieznany sprawca przywłaszczył telefon komórkowy, który to jego syn pozostawił na trzepaku przy bloku 6 na os. 1000 - lecia w Grajewie. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 320 zł.

Kradzież mienia
Dyżurny został poinformowany o 14.26, że w miejscowości Białaszewo w nocy z 22 na 23.04.2011 r. nieznany sprawca dokonał kradzieży wałka przekazu mocy od rozrzutnika. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 400 zł.

Kradzież mienia

O godz. 16.34 dyżurny został poinformowany, że w okresie od 8.03 do 23.04.2011 r. w gminie Rajgród nieznany sprawca ukradł spawarkę transformatorową wartości 1000 zł.

24.04.2011 r.

Nietrzeźwy kierujący

Policjanci w Grajewie na ul. Koszarowej o godz. 0.30 zatrzymali do kontroli kierującego rowerem. Okazało się, że 20 - latek jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało prawie promil alkoholu. Teraz za swoje postępowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

Nietrzeźwy kierujący
Policjanci w Rudzie o godz. 9.05 zatrzymali do kontroli kierującego mercedesem. Okazało się, że 46-letni mieszkaniec Kruszyna jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu. Teraz za swoje postępowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

24.04.2011 r.

Wybicie szyby

O godz. 21.03 dyżurny został poinformowany, że w Szczuczynie przy ul. Nadstawnej nieznany sprawca w domu mieszkalnym dokonał wybicia szyby. Wartość strat wynosi 930 zł.
- informuje KPP w GrajewieKomentarze (4)

szyba za 930zł-chyba była pancerna

tak tak skrzyżowanie Piłsudskiego i Kościuszki hehe troche powagi ;]

do witek - nie znam sytuacji, ale jedno wiem - nie umiesz czytac ze zrozumieniem dupku :D "Wartość strat wynosi 930 zł" nie oznacza sam koszt wybitej szyby. Jezeli zostala wybita szyba, mogly bys takze ukradzione rzeczy... ;p stad taka wartosc nieogarze

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.