Wiadomości

Kronika 997

04.01.2011

Kolizja drogowa


O godzinie 9.37 dyżurny został poinformowany, że w Szczuczynie na ul. Łomżyńskiej doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący golfem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu  i uderzył w toyotę, którą kierował mieszkaniec Augustowa. Kierujący trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Zdarzenie drogowa

O godzinie 10.40 dyżurny został poinformowany, że na ul. Piłsudskiego na wysokości stadionu miejskiego kierujący tirem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego uderzył w słup trakcji elektrycznej - powodując rozerwanie linii.Kierujący trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa

O godzinie 13.54 dyżurny został poinformowany, że na przejeździe kolejowym na ul. Elewatorskiej w Grajewie  doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierująca toyotą - mieszkanka Grajewa nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i do znaku „STOP” na przejeździe kolejowym, w wyniku czego uderzyła w bok wagonu kolejowego. Kierująca trzeźwa. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawczyni kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa

O godzinie 19.48 dyżurny został poinformowany, że w na drodze 61 niedaleko miejscowości Sokoły doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący hyundaiem - obywatel Litwy, nieprawidłowo wykonywał manewr wyprzedzania, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem uderzył w ciężarówkę, którą kierował mieszkaniec miejscowości Biała. Kierujący trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

05.01.2011

Kolizja drogowa


O godzinie 11.27 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Piłsudskiego  doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący samochodem ciężarowym nieprawidłowo wykonał manewr zamiany pasa ruchu, w wyniku czego uderzył w mercedesa, którym kierował obywatel Łotwy. Kierujący trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kradzież młota elektrycznego

O godzinie 11.30 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. Piłsudskiego miała miejsce kradzież. Sprawczyni wykorzystując nieuwagę ekspedientki ukradła młot eklektyczny wartości 4 tys. zł.

Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami  zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grajewie pod numerem telefonu (086) 273 03 33 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112

Kradzież sklepowa

Dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. 9 PSK miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkaniec Grajewa ukradł artykuły spożywcze na kwotę około 11 zł. Sprawca kradzieży został ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa

O godzinie 14.50 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Krasickiego  doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący oplem - mieszkaniec gm. Rajgród nie zastosował się do znaku STOP i uderzył w osobowego Dodge, którym kierował mieszkaniec Grajewa.  Kierujący trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Osoba poszukiwana


O godzinie 15.45 w gminie Radziłów policjanci zatrzymali 50- letniego mieszkańca gminy Radziłów, który był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Białymstoku.

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 16.00  w miejscowości Tama policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego polonezem – 40 letniego mieszkańca gminy Rajgród. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

06.01.2011

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 1.35  w Grajewie na ul. Ełckiej policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego oplem – 24 letniego mieszkańca Grajewa. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promile alkoholu w organizmie.

07.01.2011

Osoba poszukiwana


O godzinie 6.35 w Grajewie policjanci zatrzymali 47- letniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Białymstoku.

KPP w Grajewie

niedziela, 29 maja 2022

17 czerwca zmiana w OC

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.