Wiadomości

Kronika 997

22.5.2010
Kolizja drogowa

O godzinie  8.37 dyżurny został poinformowany, że na  ul. Dwornej doszło do kolizji drogowej. Kierowca audi, mieszkaniec gm. Grajewo nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył  chevroleta, którym kierował również mieszkaniec Grajewa. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem.

Kradzież mienia

O godzinie 10.03 poinformowano dyżurnego, że w nocy nieznani sprawcy z niezabezpieczonego garażu odcięli i ukradli kabel miedziany od spawarki. Wartość strat oszacowano na kwotę 250 zł na szkodę zgłaszającego.

23.04.2010
Kolizja drogowa

O godzinie  5.04 dyżurny został poinformowany, że na  trasie Grajewo - Szczuczyn kierująca daewoo, 20 – letnia mieszkanka gm. Grajewo, wymusiła pierwszeństwo podczas włączania się do ruchu i zderzyła się z samochodem ciężarowym volvo, którym kierował 52 – letni mieszkaniec Grajewa. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Cztery osoby z ogólnymi potłuczeniami trafiły do szpitala.

Kradzież z włamaniem

O godzinie 12.17 dyżurny został poinformowany, że w nocy z 22 / 23.05.2010 roku nieznani sprawcy w Szczuczynie włamali się do  samochodu m - ki ford skąd ukradli m.in. aktówkę, książki, pieniądze w kwocie 40 zł.

24.05.2010
Kolizja drogowa

O godzinie  7.04 poinformowano dyżurnego, że na  w miejscowości Miecze doszło do kolizji drogowej. Kierowca ciężarówki, obywatel Rosji nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył  peugeota, którym kierował obywatel Litwy. Obaj kierowcy trzeźwi. Sprawca  kolizji został ukarany mandatem.

Uszkodzenie mienia

Około godziny 9.00 dyżurny został poinformowany, że w  okresie od 22 do 24 maja 2010 roku nieznany sprawca uszkodził szyld reklamowy, który znajdował się na Os. Południe. Wartość start oszacowano na kwotę 200 zł.

Kolizja drogowa

O godzinie  14.43 dyżurny został poinformowany, że w miejscowości Glinki gm. Radziłów doszło do kolizji drogowej. Kierujący toyotą mieszkaniec gm. Radziłów wymusił pierwszeństwo podczas włączania się do ruchu i zderzył się z mercedesem, którym kierował mieszkaniec Łomży. Obaj kierowcy trzeźwi.

Nietrzeźwy motorowerzysta

O godzinie 22.50 na ul. Konstytucji 3 - go Maja policjanci zatrzymali do kontroli motorowerzystę. Okazało się 28- latek jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 1.6 promila alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna za nieodpowiedzialną jazdę odpowie przed sądem.

KPP  w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.