piątek, 7 października 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 14498 wyświetleń

Kolizja przy PKO

Grajewo, 6.10.2009 r. Skrzyżowanie ul. Wojska Polskiego i ul. Cmentarna.

Tak się kończy próba  wymuszenia pierwszeństwa przejazdu.

(fot.e-Grajewo.pl)

więcej o kolizji w najbliższej Kronice 997

piątek, 7 października 2022

Akcja "Sprzątanie Jeziora Toczyłowo" (9.10)

piątek, 7 października 2022

Wierzbowo. Jesienny Piknik Rodzinny (15.10)

Komentarze (6)

Brak świateł....Brawo dla Miasta i jego urzędników

Jedno z tragicznych do wyjechania miejsc. Takich skrzyżowań w Grajewie jest więcej (np. pobliskie skrzyżowanie ul. Wojska Polskiego i ul. Konstytucji 3 Maja zwłaszcza dla wyjeżdżających w kierunku Białegostoku). Nawet światła na głównym skrzyżowaniu nie rozwiązały problemu - jazda w kierunku z ul. Piłsudskiego na ul. Ełcką to momentami masakra. Obwodnica rozwiązałby częściowo ten problem.

No a jak ładnie zaparkowali Panowie policjanci ... Po prostu czysty profesjonalizm ...

Jest to niestety takie skrzyżowanie, gdzie trzeba liczyć na łaskawość kierowców poruszających sie po ul. Woj. Pol.. Często, aby wogóle wyjechać z Cmentarnej w stronę centrum miasta, bez wymuszania pierwszeństwa nie da się ruszyć przez kilknaście minut. Może nasi włodaże pomyśleliby o sygnalizacji świetlnej w tym miejscu.

Gdyby w zdarzeniu brał udział motocyklista to dla niego nie skończyłoby się tak niewinnie jak lekko wgnieciony bok czy zderzak. Uważajcie ludzie!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.