Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 8212 wyświetleń

Kierowca ciężarówki zepchnął "L-kę" do rowu

W środę około godziny 17:00 na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Popowo doszło do groźnej kolizji pojazdu osobowego i ciężarowego. W wyniku zdarzenia dwie osoby odniosły obrażenia. Utrudnienia trwały kilka godzin. W akcji ratowniczej brały udział zastępy JRG Grajewo oraz OSP Boczki, Pogotowie oraz Policja.

 

Około godziny 20:30 ponownie zastępy JRG Grajewo oraz OSP Boczki udały się do zgłoszenia o zdarzeniu drogowym. Według relacji zgłaszającego w miejscowości Wierzbowo pojazd osobowy uderzył w drzewo, a w środku znajdują się dwie nieprzytomne osoby. Po przybyciu na miejsce ratowników nie stwierdzono zdarzenia drogowego, jednak zgłaszający nadal twierdził że do niego doszło. Ostatecznie mężczyzna został zabrany przez ZRM na Oddział Psychiatryczny grajewskiego szpitala.

 

fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie

 

Komentarze (6)

Nauka Jazdy aby nie uderzyć w kurę która przechodziła przez jezdnie , ostro zahamowała - jadący na "błotniku" Man nie zdarzył wyhamować i uderzył w "L-kę"
- niestety kura , jednak nie przeżyła całego zdarzenia

Zdjęcie do komentarza użytkownika: OSEWew

Sprawcą zginął na miejscu ...odpowiedzialnych brak

Właściciele nie biorą odpowiedzialności za swoje zwierzęta w dniu wypadku chodziły luzem po polu następnego dni znowu kura widziana na drodze inna nie ta rozjechana porażka

Kiedyś, w epoce maluchów, przejechałem kurę przy prędkości ok.70km/h, w tym sensie, że była między kołami, zobaczyłem w lusterku wstecznym sporo fruwających piór oraz kurę w dobrej kondycji.
Nie należy omijać kur, psów i kotów w sposób nagły, bo może się to skończyć dachowaniem.

A co ma kura do wypadku? Nie trzeba siedzieć komuś na zderzaku i czas na reakcje jest wtedy inny./

Kierowca Mana powinien zdawać powtórnie na Prawo Jazdy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.